Vakara viesis šovā – režisors un producents Māris Ozoliņš

31 komentārs
Vakara viesis šovā – režisors un producents Māris Ozoliņš

Šovakar, kā katru pirmdienas vakaru, eksperta vērtējumam tiks nodots topošo TV Zvaigžņu iknedēļas darbs. Taču šis vakars būs īpašs, jo topošās TV personības, skatītājiem un ekspertiem prezentēs sava raidījuma idejas. Vēl jo vairāk, līdz lielajam realitātes šova finālam atlicis pavisam maz – tikai viena nedēļa, tāpēc “izlidot ar blīkšķi” negrib neviens.

Šovakar eksperta lomā iejutīsies režisors, producents, uzņēmējs un viens no realitātes šovu pamatlicējiem Latvijā – Māris Ozoliņš. Viņš, tā teikt, stāvējis blakus daudziem jaunajiem talantiem, kad tie uzmirdzējuši pie Latvijas šovbiznesa debesīm. Režisors sekojis līdzi arī realitātes šova TV Zvaigzne dalībnieku izaugsmei visa šova laikā un lieliski pārzina pašmāju skatītāju vēlmes, tāpēc būs skarbs kritikā un godīgs uzslavās, vērtējot jauniešu veikumu.

Kā savu raidījumu idejas prezentēs TV Zvaigznes? Un kurš pietuvosies vēl par vienu lielu soli šova finālam? Uzzināsim jau šovakar pulksten 21.00 Kanālā 2 un TV Zvaigzne mājaslapā.

TOP komentāri

  • Kitty
  • Kitty
  • Asne
    0 0 0

    Asne

    Grīšļu meitenes, Marta un Dārta, nav iemācījušās strādāt, ne ēst prot gatavot, savas krūzēs un šķīvjus nomazgāt, ne istabas izslaucīt. Viņas atnāca pa brīvu izdzīvot, labi paēst, siltumā un luksa numuriņā izgulēties šova telpās.Nodzīvoja 9 nedēļas un rezultāti vāji. Nav nekāda progresa.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl