Vakar realitātes šovā TV Zvaigzne viesojās aktieris Andris Bulis

Komentāri

Vakar vakarā uz “tējas dzeršanu” realitātes šovā TV Zvaigzne ciemos bija neviens cits kā seriāla Viņas melo labāk, kā arī daudzu citu pašmāju un ārvalstu TV projektu aktieris Andris Bulis. Viņš jauniešiem pastāstīja par savas aktiera karjeras līkločiem un lika uzspēlēt dažādas interesantas spēles, kādas savā dzīvē spēlējis daudz un dikti.

Daudzi viņu pazīst kā neģēli, uzņēmēju Māri, kurš ir gatavs uz visu, lai panāktu savu. Ja vēlēsies tikt pie kārotās meitenes vai “piķa”, ies pāri līķiem, bet tas ir tikai seriālā, tas ir tikai Viņas melo labāk. Citādi mēs viņu esam manījuši arī uz Gaļinas Poļiščukas teātra dēļiem, dažādos pašmāju un ārvalstu TV projektos, reklāmās, kā arī ar mikrofonu rokās, vadot pasākumus, kas viņam, starp citu, sanāk ļoti labi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunajām TV Zvaigznēm Andris pastāstīja par savu aktiera karjeru – to, kā dažu minūšu laikā jāiemācās izrunāt neizrunājami uzvārdi, kā arī lika šova dalībniekiem uzspēlēt dažādas treniņu spēles, ko viņš kā aktieris ir spēlējis daudz un dikti.

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl