Vai Kristīnei šovs jāpamet?

48 komentāri
Vai Kristīnei šovs jāpamet?
Foto: Toms Norde

Lielākā daļa Kristīnes kolēģu, uzzinājuši, ka viņa ir bērna gaidībās, bija šokā. Lai arī pārējo šova dalībnieku attieksme pret grūtnieci kļuvusi nedaudz maigāka, viņi atzīst, ka labākais risinājums būtu, ja Kristīne šovu pamestu ar godu.

Pagājušajā nedēļā pēc emocionālās atzīšanās skatītājiem un pārējiem realitātes šova dalībniekiem šova administrācija Kristīni pasargāja no iekšējā balsojuma sekām, piešķirot imunitāti.

Vēlāk – pārrunās – šova dalībnieki atklāja, ka neatbalsta viņas lēmumu atrasties šovā. Egii teica, ka grūtniecei ir nepieciešams pilnvērtīgs uzturs un svaigs gaiss, turklāt viņa nevar pilnvērtīgi piedalīties visās šova aktivitātēs. Arī Elīna uzskata, ka gaidāmā bērna veselība un dzīvība ir svarīgāka par iespēju kļūt par TV Zvaigzni. Savukārt Marta atklāj, ka ir priecīga par šo notikumu, un cer, ka tas liks Kristīnei sakārtot savu dzīvi.

Kristīne ir teikusi, ka tikai bērna dēļ jau šovu nepametīšot un klusībā apsver domu bērniņu nepaturēt. Jaunās sievietes dzīvē šis ir smags laiks, taču mazulim tas var maksāt dzīvību.

Šodien Kristīnei tika dota iespēja sazināties ar bērniņa tēvu, kurš telefonsarunā teica, ka ilgojas pēc Kristīnes un vēlas satikties. Kristīne Oskaram atklāja, ka šova kolēģi viņu atgrūž: “Mani te visi mēģina nolīdzināt līdz ar zemi. Bet es nesabrukšu. Nevaru daudz uztraukties, jo tad sāp vēders.”

Vai Kristīnei šovs ir jāpamet, lai glābtu mazuli? Kādu lēmumu pieņems bijusī striptīzdejotāja? Seko līdzi notikumiem Kanālā 2 un TV Zvaigzne mājaslapā.

48 komentāri