Vai Kristīnei šovs jāpamet?

48 komentāri
Vai Kristīnei šovs jāpamet?
Foto: Toms Norde

Lielākā daļa Kristīnes kolēģu, uzzinājuši, ka viņa ir bērna gaidībās, bija šokā. Lai arī pārējo šova dalībnieku attieksme pret grūtnieci kļuvusi nedaudz maigāka, viņi atzīst, ka labākais risinājums būtu, ja Kristīne šovu pamestu ar godu.

Pagājušajā nedēļā pēc emocionālās atzīšanās skatītājiem un pārējiem realitātes šova dalībniekiem šova administrācija Kristīni pasargāja no iekšējā balsojuma sekām, piešķirot imunitāti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēlāk – pārrunās – šova dalībnieki atklāja, ka neatbalsta viņas lēmumu atrasties šovā. Egii teica, ka grūtniecei ir nepieciešams pilnvērtīgs uzturs un svaigs gaiss, turklāt viņa nevar pilnvērtīgi piedalīties visās šova aktivitātēs. Arī Elīna uzskata, ka gaidāmā bērna veselība un dzīvība ir svarīgāka par iespēju kļūt par TV Zvaigzni. Savukārt Marta atklāj, ka ir priecīga par šo notikumu, un cer, ka tas liks Kristīnei sakārtot savu dzīvi.

Kristīne ir teikusi, ka tikai bērna dēļ jau šovu nepametīšot un klusībā apsver domu bērniņu nepaturēt. Jaunās sievietes dzīvē šis ir smags laiks, taču mazulim tas var maksāt dzīvību.

Šodien Kristīnei tika dota iespēja sazināties ar bērniņa tēvu, kurš telefonsarunā teica, ka ilgojas pēc Kristīnes un vēlas satikties. Kristīne Oskaram atklāja, ka šova kolēģi viņu atgrūž: “Mani te visi mēģina nolīdzināt līdz ar zemi. Bet es nesabrukšu. Nevaru daudz uztraukties, jo tad sāp vēders.”

Vai Kristīnei šovs ir jāpamet, lai glābtu mazuli? Kādu lēmumu pieņems bijusī striptīzdejotāja? Seko līdzi notikumiem Kanālā 2 un TV Zvaigzne mājaslapā.

TOP komentāri

 • JJJ.KKK
  0 0 0

  JJJ.KKK

  Izteici manas domas.Pilnīgi pareizi.Tās abas māsas ir tās ,kas tās intrigas vērpj.Ko,vai tad grūtnieces vairs nevar nekur piedalīties??/ Vai grūtniecība ir grēks??Kauns tām sievietēm kas tā domā.Marta ir iradusies šovā lai uzdzīvotu,riebjās kā viņa,kā nogribējusies k...e staigā laizīdamies.
 • Hell yea
  0 0 0

  Hell yea

  bet tad lai beidz gulšņāt un neko nedarīt, jo redz ir grūtniece, kura visiem jālolo :D nav nekāda pamata tur dot viņai kkādas atlaides, ja viņai plānos būt grūtniecei tikai 12 nedēļas :D
 • Linda
  0 0 0

  Linda

  Piekrītu viedoklim, ka Kristīnei būtu jāpamet šovs, jo tam tāpat nav jēgas, bet diemžēl no dalībniekiem praktiski neviena nav, kuru es redzētu kā nākamo TV seju. Viņi paši reiz minēja, ka reāli no šova nav jēgas, jo balvā tiek dots ētera laiks, bet ko rādīt ir jāizveido un jārāda pašam, bet kurš tad tur ir tik turīgs un radoš, lai izveidotu ko rādīt šajā laikā?!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl