Jaroslavs: “Juris nekam nav derīgs”

1 komentārs
Jaroslavs: “Juris nekam nav derīgs”
Foto: Toms Norde

Otrā diena šovā iesākusies ar ”labrīt” vietā – ”priecīgas pohas”.

Šodien rīta vingrošanu nenogulēja neviens, taču Jaroslavs jau no paša rīta paspējis izcelties ar savām dzēlīgajām piezīmēm kolēģiem par to, kurš tad īsti ir un kurš nav derīgs, jautājums tikai,  kam?

Juris neesot derīgs. Laikam, lai nēsātu augstpapēžu zābakus un kurpes, jo nosarcis par to, ko pats pateicis veikli mainīja tematu atklājot, ka visu ziemu staigā uz 17 cm augstiem papēžiem, turklāt zābaki esot diezgan ērti.

Un kurš ir teicis, ka augstpapēžu apavi paredzēti tikai sievietēm?

Kaitinošas piezīmes par savu kolēģu nepopularitāti androgēnais modelis turpināja adresēt arī pārējo dalībnieku virzienā. Cik liels būs šova dalībnieku pacietības mērs to uzzināsim jau pavisam drīz.

TOP komentāri

  • eshly
    0 0 0

    eshly

    jaroslavs tak ir transfestits kadi papezi sverki arprac mati un krasojaas

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl