Vai Jurim trāpījusi amora bulta?

2 komentāri
Vai Jurim trāpījusi amora bulta?
Toms Norde

Pirms nedēļas aizsākās vērienīgs realitātes šovs “TV Zvaigzne”. 12 spoži, jauni un radoši cilvēki uz spēles likuši visu: savu dzīvi, ikdienu, attiecības un atteikušies no ierastās ikdienišķās dzīves, lai mācītos un pēc 10 nedēļām kļūtu par TV zvaigznēm. Vai viņiem tas izdosies un, kurš uzvarēs, to rādīs laiks. Taču kādam, iespējams, viņa uzvara ir jau līdzās.

Piektdienas vakars šova dzīvoklī tika pavadīts ballējoties un pašā vakara karstumā Juris nenoturējās un sniedza kaislīgu skūpstu Lindai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šodien, atbildot uz Balss jautājumu par Lindas sliktajām īpašībām, Juris teica, ka Lindai ir pārāk izteikts mātišķums un viņa par daudz uzņemas paveikt citu vietā. Taču, kad bija jānosauc trešā sliktā Lindas īpašība, Linda pati nekautrējoties piebilda: “Laikam tā, ka es par maz bučojos ar viņu!”

Juris pat neliedzās un Linda apsolīja laboties.

Vai starp Juri un Lindu uzvirmojušas jūtas? Skaties un seko līdzi notikumiem šovā 24 stundas diennaktī www.tvzvaigzne.lv

TOP komentāri

  • daniels
  • Lindas draudzene
    0 0 0

    Lindas draudzene

    Manuprāt, Linda un Juris būtu labs pāris! Abi ir jautri, forši cilvēki! :) Galu galā - dzīve ir tikai viena - a kāpēc neļauties tai bultai?!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl