Vai [Ex] da Basa mīļotā greizsirdīga?

Komentāri
Vai [Ex] da Basa mīļotā greizsirdīga?
Foto: Toms Norde

Otrās dienas grēksūdze [Ex] da Basam ar Balss palīdzību izvērtās par tādu netiešu sarunu ar savu ārpasaulē palikušo draudzeni.

[Ex] da Basa mīļotā pārmeta sirdsāķītim, ka viņš atļaujas staigāt bez krekla, un teica, ka zilie loki zem acīm neizskatās glīti, taču bija priecīga, ka viņš tomēr neguļ blakus Egii. Uz ko [Ex] da Bass atbildēja, ka neviena no šova kolēģēm kā sieviete nesaista. Taču, lai iegūtu labāku vizuālo izskatu, viņa ieteica no Jaroslava pamācīties kosmētikas lietošanas pamatus.

Draudzene mīļotajam atklāja arī to, ka Jaroslavs kopā ar māsām vērpj intrigas, un brīdināja būt piesardzīgam.

[Ex] da Bass augstu novērtēja savas mīļotās sievietes ieteikumus un teica, ka viņa esot gan viņa acis, gan ausis, tāpēc viņai uzticas.

To, kā risināsies [Ex] da Basa un viņa mīļotās sievietes attiecības, un vai šovs viņus stiprinās vai izšķirs? Vai mīļotās greizsirdībai ir iemesls? To redzēsim jau drīzumā.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl