Uz strīpas pirmo reizi Dārta; viņai pievienojas Toretto

20 komentāri
Uz strīpas pirmo reizi Dārta; viņai pievienojas Toretto
Foto: Toms Norde

Kamēr citi cīnās par atgriešanos šovā, ir tādi, kuriem šī būs pēdējā nedēļa, jo pēc šā vakara izbalsošanas dalībniekiem, kas atstās realitātes šova TV Zvaigzne telpas, nebūs vairs iespējas cīnīties par uzvaru.

Jau otro uzvaru šova laikā izcīnīja [Ex] da Bass, kurš šoreiz izspruka no iekšējā balsojuma, jo saņēma imunitāti, bet vakarā uz strīpas pirmo reizi sēdīsies Dārta, kas turpina uzvarētāju melno sēriju, bet viņai pievienosies jau pirmajās nedēļās pieredzi ieguvušais Edgars.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atgādinām, ka realitātes šova TV Zvaigzne mājaslapas labajā pusē visiem skatītājiem ir iespēja balsot par savu favorītu, kuru jūs gribētu redzēt atkal šovā vēl pēdējo nedēļu. Ar viņu atgriešanās video vari iepazīties šeit!

TOP komentāri

 • ELINA
  0 0 0

  ELINA

  DARTA IR PRETIGA,VISU LAIKU NOLIEK KRSTINI,KRISTINEI VISMAZ PIEREDZE SOVBIZNESA UN TV,BET SITAI SVILPASTEI NEKA NAV.
 • Edgara fans
  0 0 0

  Edgara fans

  Edgars torretto īstajā vārdā Gailītis nemaz nevar mainīties, jo viņš jau ir tāds piedzimis.Tie ir tikai ziediņi. Viņš Santu arī ievilks melnajā pasaulē. Kur ir Santas mamma, ka neredz to? Meitēns jauns, nesaprot.
 • Kaimiņš
  0 0 0

  Kaimiņš

  Es jau minēju ka Jurim ir savs šarms, bet es viņu vairāk redzu kā aktieri ne kā TV zvaigzni.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl