Uz iebalsošanas strīpas vakarā sēdīsies Džokers, Andersons un Elīna

19 komentāri
Uz iebalsošanas strīpas vakarā sēdīsies Džokers, Andersons un Elīna
Foto: Toms Norde

Ja otrdienas šo realitātes šova TV Zvaigzne nedēļu laikā ir “iegājusies” kā izbalsošanas diena, pirmo reizi būs sagaidāms arī IEBALSOŠANAS raidījums, kurā tieši jūs, skatītāji, esat izvēlējušies trīs bijušos šova dalībniekus – reperi Džokeru, skarbo Andersonu un trako Elīnu.

Noteikumi pavisam vienkārši jeb, precīzāk, nemainīgi: vakarā plkst. 21.00 sagaidāms iebalsošanas raidījums, kurā tieši skatītāji balsos par savu favorītu, lai noteiktu, kurš pievienosies jeb atgriezīsies realitātes šovā TV Zvaigzne, lai radītu konkurenci pašreizējiem dalībniekiem un cīnītos par uzvaru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atgādinām, ka uzreiz pēc tam šovā viesosies digitālo mediju speciālists Artūrs Mednis, kurš palīdzēs dalībniekiem šīs nedēļas lielajā uzdevumā ar ieteikumiem, padomiem par darba prezentāciju, noformējumu utt. Nenokavē – šodien būs karsts vakars!

TOP komentāri

 • daniela
 • rīts
  0 0 0

  rīts

  Andersons teica,ka te nav viņa vieta,ka gribējis darīt ko citu.Tad kāpēc jābalso,ja viņš gribēja iet ārā no šova? No Elīnas arī nekāda labuma!Tukšā muldēšana nav vajadzīga!Vienu palikušo nedēļu var iztikt bez ienācējiem.
 • Realitate
  0 0 0

  Realitate

  Jamessuun to saku es Kerija Kince....vinjam pat netika dota iespeja paradit sevi;)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl