Un atkal jauno TV Zvaigžņu asaras izbalsošanas dienā…

10 komentāri

Vakar realitātes šovā TV Zvaigzne norisinājās dramatiski notikumi – pie Kristīnes un pārējiem šova dalībniekiem uz vizīti bija ieradies izbijušās striptīzdejotājas (esošais vai bijušais?) draugs Oskars, kā arī jau trešā izbalsošanas diena. Pagājušajā nedēļā tika lietas asaras par modeli Jaroslavu, šoreiz visiem raudāt lika Elīna, kas ir pametusi telpas un dalībniekus.

Iespējams, vienīgo reizi Latvijas realitātes šovu vēsturē iekšējais balsojums noslēdzās ar absolūtu vienbalsību – visi 11 dalībnieki nobalsoja pret vienu dalībnieku. Nav jāliek minēt pret kuru, vai ne? Kristīne uz izbalsošanas strīpas sēdās jau trešo reizi un atkal izspruka cauri sveikā. Vai no tiesas skatītājiem kļuva viņas žēl? Uz šo jautājumu grūti atbildēt, bet skaidrs ir viens – turpinājums realitātes šovam TV Zvaigzne būs ļoti interesants, jo situācija šova telpās nu jau varētu nodēvēt par nokaitētu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Portāls Skaties.lv piedāvā atskatīties uz dalībnieku reakciju un emocijām brīdī, kad no baltās aploksnes tika izvilkts Elīnas vārds.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl