TV Zvaigžņu ziņas vērtēs Haralds Burkovskis

1 komentārs
TV Zvaigžņu ziņas vērtēs Haralds Burkovskis

Jau šovakar pulksten 21.00 pie realitātes šova TV Zvaigzne dalībniekiem viesosies LNT raidījuma TOP 10 vadītājs un veidotājs, ziņu moderators, erudīts radio un TV cilvēks – Haralds Burkovskis.

Haralds Burkovskis jau daudzus gadus ir uzticīgs saviem TV skatītājiem. Viņa un viņa komandas sagatavotie raidījumi allaž ir pamatoti, analītiski un izstrādāti līdz pēdējai niansei.

Šonedēļ topošajām TV Zvaigznēm bija jauns izaicinājums un uzdevums – izveidot ziņas. Katram dalībniekam bija jāsagatavo 3 minūšu ziņu apskats par konkrēto tēmu. Aldim jāsagatavo Latvijas un pasaules laika ziņas, Edgara tēma – sievietes, Martai par politiku, Juris izlozēja tēmu par stilu un modi, taču pēc Degpunkta komandas viesošanās šova mājoklī pieņēma izaicinājumu tēmu mainīt uz kriminālziņām, Dārtai – kultūras un izklaides ziņas, Neimanim jānolasa, kas aktuāls novados, Lindai jāsagatavo sporta ziņas, [Ex] da Basam jāizveido apskats par tehnoloģijām, Violetai – tūrisma ziņas, bet Santai – biznesa ziņas. Dalībniekiem pašiem sagatavotās ziņas arī jānolasa.

Kurš kļūs par nedēļas labāko dalībnieku un kurš sēdīsies rīt uz izbalsošanas krēsliem? Kāds būs Haralda Burkovska vērtējums? Kādi būs viņa padomi un ko viņš vērtēs, skatoties jauno TV zvaigžņu sagatavotās ziņas? Seko līdzi notikumiem TV Zvaigzne mājaslapā un Kanālā 2. Pieslēdzies jau 21.00! 

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl