“TV Zvaigžņu” pirmā filma – 8 minūtes kauna

5 komentāri

Pirmdienas vakarā skatītāju vērtējumam tika nodots pirmais topošo “TV Zvaigžņu” kopdarbs – komēdijseriāla “Ienaidnieki un draugi” pirmā sērija. 30 minūšu garās filmas vietā tika prezentētas 8 minūtes kauna, kuras analizēt un kritizēt bija ieradies arī vakara viesis – režisors Arvīds Babris.

Lai arī filmas režisors Neimanis meklēja visam attaisnojumu, Juris bija tiešs un atzina kļūdas. Puisis teica, ka pie nākamā darba tās būtu jāņem vērā un no tām jāmācās, piemēram, pirms filmēšanas jāredz lokācijas vieta, jāzina, kur un ko filmēs un kur atradīsies kameras, tāpat vajadzīgs precīzāks darbu sadalījums un darbs komandā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvijā pazīstamais režisors Arvīds Babris jaunajiem talantiem ļāva izklāstīt filmā iecerēto domu un pat izspēlēt neesošās ainas, lai saprastu vēstījumu.

“Galvenā līnija filmā – Elīna ir izmisusi sieviete, kura meklē attiecības. Stāsts ir par Elīnas un Edgara mīlestību,” atklāja Juris. Taču fakts, ka uzfilmētais prasa paskaidrojumu, liecina par to, ka doma filmā nav saprotama un līdz skatītājiem tiek aiznesta nepietiekami.

Pie lielākajām neveiksmēm dalībnieki minēja laika trūkumu un haotisko darbu sadalījumu, taču pie veiksmēm – to, ka viņiem tika dota šāda iespēja; ka paveiktais ir pamatīga mācība; ka izdevās sagādāt nepieciešamos rekvizītus un aktieri spēja iejusties tēlos. Marta pamanīja, ka aktieru spēle bija ļoti nedabīga, taču kolēģu uzslavas par darbu saņēma Linda, kuras uzdevums bija scenārija izstrāde. Neimanis atzinās, ka vieglāk būtu bijis strādāt citā žanrā, bet Linda, nākamo scenāriju rakstot, izmantotu mazāk varoņu.

Arvīds Babris topošajām “TV Zvaigznēm” ieteica domāt par ideju, par stāstu un scenāriju, pēc tam – par izpildījumu un metodēm, kā panākt vēlamo.

Mācību vakaram noslēdzoties, jaunie cīnītāji atklāja, ka nākotnē vēlētos uzņemt TV šovus, reklāmas, videoklipus, filmēt skečus un improvizācijas spēles.

Kāds būs nākamais uzdevums? Vai dalībnieki būs mācījušies no savām kļūdām, un tās vairs nepieļaus? Seko līdzi notikumiem šovā “TV Zvaigzne” kanālā 2 un tvzvaigzne.lv un uzzini pirmais!

TOP komentāri

 • nnn2
  0 0 0

  nnn2

  es jau to paskatos vairākas reizes dienā,un pārsvarā visi sēž dīvānos, un garlaikojaspat tiešraižu laikā tv...vienīgā,kas viņiem tur ko iemāca ir runas mācīšanas leģenda.... sestdien paskatījos,ko adamsa,kliedza un priecājās par sevis teiktos,kaut tur bija kāds domas grauds,vakar Babris jau nevajadzēja ,lai šis visu kritizētu,pat nezinot,kā šova veidotāji ņirgājas par šova dalibniekiem,Babrim jau vajadzēja piedalīties šova dalībnieku seriāla filmēšanā ar padomiem pirms un izstrādes laikā
 • patika
  0 0 0

  patika

  man personigi loti pati , bija intresanti un pa pusei saprotams un ar intrigu pirmaja serija kas bus talakk
  Tikai nosaukums gan neder , vajag savadakku
  bet ta super 7 ar plusuu

  malaciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
 • janka

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl