TV Zvaigznes veidos videostāstus – Cilvēks Latvijai

Komentāri
TV Zvaigznes veidos videostāstus – Cilvēks Latvijai
FOTO: LETA

Latvijas valsts svētku ietvaros arī realitātes šova TV Zvaigzne dalībnieki saņēmuši “lielo” iknedēļas uzdevumu, kas šoreiz ir – izveidot personības stāstus, intervijas ar pašu izraudzītiem un uzrunātiem cilvēkiem, kuri iedvesmo, māca un ir paraugS Latvijas sabiedrībai.

Topošajiem TV darbiniekiem ir dotas trīs dienas, lai uzmeklētu un uzrunātu, viņuprāt, piemērotākos cilvēkus saviem videostāstiem. Intervijas tiks filmētas šo sestdien, bet skatītāju vērtējumam nodotas, kā ik nedēļu, pirmdienā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Darba veikšanai dalībnieki tika sadalīti komandās pa pāriem. Lindas partneris šim uzdevumam būs Aldis, Marta strādās roku rokā ar jauniņo Santu Nr. 1, Juris darbosies kopā ar Neimani, Santa ar Dārtu, Edgars sadarbosies ar [Ex] da Basu, bet Džokers ar šova “zaļknābi” Rihardu.

Kā topošās TV Zvaigznes tiks galā ar uzdevumu? Un kādus stāstus atklās caur savām intervijām? Seko līdzi notikumiem šovā TV Zvaigzne mājaslapā.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl