TV Zvaigznes šovā viesojās Arstarulsmirus

0 Komentāru
TV Zvaigznes šovā viesojās Arstarulsmirus
Foto: no Arstarulsmirusa personīgā arhīva

Vakar vakarā realitātes šovā TV Zvaigzne viesojās Arstarulsmirus. Plašākai auditorijai viņš pazīstamāks kā reperis Gustavo jeb īstajā vārdā Gustavs Butelis, kurš mēģināja dalībniekus pārliecināt būt atklātākiem pašiem pret sevi un klausīties iekšējās balsis, kas arī ir temats, par ko būs arī viņa topošā stāvizrāde.

Kā jau daudz reižu mākslinieks par šo ir runājis, arī šova dalībniekiem Arstarulsmirus atklāj, kāpēc mainījis vārdu. Tika runāts arī par Fact laikiem un to, ka Gustavo darbi vairs nesaskan ar viņa pašreizējiem uzskatiem. Mūziķis stāstīja, ka tas, kā viņš sevi bija uzbūvējis, ne vienmēr bija apzinātas un kvalitatīvas izvēles. Izskanēja arī komentāri par dalībnieku pirmo lielo uzdevumu, īpaši izceļot Neimaņa un Egii darbības. Plašāku apskatu skaties videomateriālā!

Starp citu, portālā Skaties.lv vari izlasīt arī Istabas vidū sērijas intervijas ar Arstarulsmirusu, kurā parunājāmies gan par viņa topošo stāvizrādi, gan seksa tēmu tajā, gan nedaudz pieskārāmies arī viņa pagātnei. Intervijas 1. daļu lasi šeit, bet 2. daļu – šeit!

0 Komentāru