TV Zvaigznes saņem devīto uzdevumu

2 komentāri
TV Zvaigznes saņem devīto uzdevumu
Toms Norde

Šovs TV Zvaigzne tuvojas izskaņai, un līdz finālam ir palikušas vairs tikai divas nedēļas. Visus dalībniekus vieno kopīgs mērķis, atrasties kameras priekšā, un, lai to sasniegtu, ir palicis pavisam maz.

Topošo TV personību uzdevums ir pārliecināt, iedvesmot un uzrunāt, tāpēc katram individuāli ir jāsagatavo sava raidījuma prezentācija – ieskats saturā. Devītā pārbaudījuma rezultāts būs turpinājums fināla uzdevumam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uzdevuma izpildei katrs dalībnieks var izmantot pusotru stundu operatorlaika un divas stundas interneta resursus.

Prezentācijai jābūt 3 minūtes garai, un skatītāju, kā arī žūrijas vērtējumam tā tiks nodota tieši pēc nedēļas – nākamajā pirmdienā.

Dalībnieki pie uzdevuma izpildes ķērušies klāt jau šodien, kā viņiem veiksies? Kuram izdosies pārliecināt publiku, televīzijas vadību un ekspertus par sava raidījuma nepieciešamību? Seko līdzi notikumiem šovā un uzzināsi.

TOP komentāri

 • Mans vārds
  0 0 0

  Mans vārds

  Šis šovs jau no paša sākuma nelikās daudzsološs, un jo tuvāk beigām jo vairāk jautājumu rodas. Cik saprotu sabiedrībai šis šovs tiek pasniegts, kā “Meklējam jauno TV zvaigzni”, tātad meklē spējīgu cilvēku darbam TV. Ja šova vadības mērķis ir atrast Zvaigzni, cilvēku, kas ILGSTOŠI un VEIKSMĪGI spēs izklaidēt esošos un piesaistīt jaunus skatītājus, tad kāpēc tāds balagāns? Saprotu, ka šīs nedēļas uzdevums ir prezentēt raidījumu, kuru vadīs. Vai nebūtu bijis pareizāk vērtēt raidījuma efektivitāti pirms dalībnieka pieņemšanas- izvērtēt, cik viņš ir radošs, cik interesants ar savu darbu, izsijāt labākās idejas un tikai tad laist šovā? Tad tam patiešām būtu jēga- cilvēki, kas būtu tikuši tālāk būtu ar reālu mērķi un līdz ar to strādātu un mācītos ar atdevi. Turklāt saturiski interesantāks realitātes šovs nodrošinātu kanālam labākus reitingus un pēc šova beigām ar Zvaigznes palīdzību kanāls būtu vēl lielāks ieguvējs- jo viņi dabūtu atpakaļ visu ko ieguldījuši.
  Kas notiek TV Zvaigzne šobrīd? Bariņš jaunu cilvēku, pieņemti nesaprotu pēc kādiem kritērijiem. Savu 9. uzdevuma ideju domā turpat uz vietas. Dara tāpēc, lai būtu, apmeklē nodarbības, bet atdeves nav. Māk īslaicīgi pievērst uzmanību dzerot lāzerūdeni, un “izrādot mīlestību”. Attieksme- es te atnācu, pagozēšos kamerās iegūšu ātru, ( un īslaicīgu) popularitāti, un kad iešu ārā, pie manis skries ar darba piedāvājumiem strādāt TV.
  Šovs, kas labi pārdomājot varēja būt kas interesants ir, nebaidīšos teikt – izgāzies. Gadījumā, ja nākotnē TV vadība plāno kādu citu šāda veida šovu, cerams ņems vērā šobrīd pieļautās kļūdas.
 • skatītāja
  0 0 0

  skatītāja

  Dzenat tak to Martu mājās, celis sāp nevar paiet, vēders sāp . Ko mocat nabadzīti Martu?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl