TV Zvaigznes repera Džokera vizītkarte

1 komentārs

Ar spraigu balsojumu superfinālā un Neimaņa uzvaru vēlā 15. decembra vakarā noslēdzās 10 nedēļu ilgušais realitātes šovs TV Zvaigzne. Dalībnieku pēdējais uzdevums bija izdomāt un uzfilmēt pašiem savu vizītkarti. Portāls Skaties.lv šonedēļ piedāvās atskatīties uz viņu sadarīto. Turpinām ar Džokeru!

Atšķirībā no iepriekšējiem diviem apskatītājiem – Lindas un Edgara Toretto – materiāliem, Džokers nerunā jeb, precīzāk, nerepo par cīņu ar kādu, bet gan to, ka viss, ko viņš dara, ir domāts tikai un vienīgi viņa skatītājiem un faniem. Kā jaunais censonis pats atzīst, ne vienmēr viņa sanāk, bet tas nenozīmā, ka nav jāmēģina.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl