TV Zvaigznes pusplikas dejo Havaju ritmos

1 komentārs
TV Zvaigznes pusplikas dejo Havaju ritmos

Piektdienas pievakarē šovā TV Zvaigzne jau bija manāma rosība. Tika piemeklēti tērpi un gādāti aksesuāri, jo – kurš gan ierodas uz Havaju stila ballīti džinsu biksēs?!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vismazāk apģērba bija uzvilkusi tieši kautrīgā šova dalībniece Egii, taču arī visi pārējie bija pacentušies. Bet tieši Egii saņēma kāda slepenā pielūdzēja ziedus. Topošās TV Zvaigznes bija sagatavojušas dāvaniņas viens otram, kā arī nelielus deju priekšnesumus skatītājiem. Arī izbalsotais Jaroslavs atsūtīja dāvanas un vēstules māsām Grīslēm. Jaroslavs rakstīja: “Dārta, vairāk smaidi un visus “heito”, piedzeries un lamājies skaļi! Martuk, cīnies līdz finālam! Ne… ar Dzinču un turies!” Ugunīgajos ritmos vislabāk iejutās striptīzdejotāja Kristīne un, kā jau ierasts, pārsteidza ar savu uzstāšanos visus šova vīriešus. Vakara vadītāju lomas Havaju noskaņās izpildīja Edgars un Santa. Bet VIP istabiņā pie Andersona norisinājās atklātais sarunu šovs Ciemos pie VIP.

Ballējies, seko līdzi notikumiem, priekiem, asarām, intrigām, draudzībai un mīlestībai Kanālā 2 un TV Zvaigzne mājaslapā, un uzzini, kurš kļūs par TV Zvaigzni!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl