“TV Zvaigznes” nevis strādā, bet ampelējas

Komentāri
“TV Zvaigznes” nevis strādā, bet ampelējas
Foto: TV Zvaigznes

Jau rīt ir diena, kad topošās “TV Zvaigznes” dosies ārpus šova telpām, lai uzņemtu savu pirmo īsfilmu.

Otrdienas vakarā viņi saņēma uzdevumu uzfilmēt komēdijseriāla “Ienaidnieki un draugi” pirmo sēriju. Izplēsušies un sadalījuši darbus un pienākumus, daļa šova dalībnieku ķērās pie darba, bet citi – turpināja un vēl aizvien turpina ampelēties, uzņemt ”selfijus” un tīksmināties par sevi.

Šodien tika pabeigts un šova administrācijai iesniegts īsfilmas scenārijs, pie kā teju pusi nakts strādāja scenārija veidotāji Linda, Egii un Juris. Tāpat sagatavots arī kadru plānojums, savukārt režisors Neimanis rūpīgi nopētījis visu meiteņu gaitu.

Pateicoties atbalstītājiem, topošās TV sejas tikušas arī pie nepieciešamajiem rekvizītiem, taču šovakar šova dzīvoklī “TV Zvaigzne” briest pirmā ballīte. Lūkosim, vai “jaunizceptajiem” fabrikantiem pietiks prāta neplītēt līdz rīta gaismai, jo rīt priekšā atbildīgs darbs?!

Seko līdzi ”TV Zvaigžņu” ikdienai un aktivitātēm Kanālā 2 un www.tvzvaigzne.lv 24 stundas diennaktī.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl