TV Zvaigznes nedēļas nogalē ballējas uz “vella paraušanu”

0 Komentāru
TV Zvaigznes nedēļas nogalē ballējas uz “vella paraušanu”

Pagājušā nedēļas nogale realitātes šova TV Zvaigzne dzīvoklī pagājusi trakulīgās ballītēs.

Piektdienas vakarā uz šova deju grīdas ar saviem priekšnesumiem bija ieradušās pasaules mēroga slavenības – Verka Serdjučka, Maraija Kerija, pašmāju zvaigznes Bermunda Divstūris, Kristīna Agilera un citi, kuru tēlos iejutās topošās TV Zvaigznes.

Katrs “viesis” bija sagatavojis īpašu priekšnesumu, taču vispārliecinošāk uzstājās izbijusī striptīzdejotāja Kristīne, kura iejutās savas vārdamāsas Kristīnas Agileras lomā. Dejotāja tik ļoti bija iejutusies tēlā, ka pat nemanīja savus plikumus, kuri vēlās pāri stipri apspīlētā krekliņa malām. Kristīnes azartisko deju Elīna vēroja ar riebumu sejā, taču šova vīriešiem laikam jau patika. Vienīgais, kurš nebija mierā ar atdarināšanas vakaru, bija Jaroslavs, un teica, ka viņš esot tik īpašs, ka viņam neviens nav jāatdarina.

Jaunās TV Zvaigznes turpināja ballēties arī sestdienas vakarā, pēc seksa sarunām kopā ar Ritu Lasmani un svētdien, kad tika svinēta Elīnas vārda diena.

Alkohola reibonī slavu alkstošie jaunieši paspēja ne tikai izdejoties, bet arī izkašķēties, izraudāties un savērpt jaunas intrigas vienam pret otru. Bet par to visu, jau pavisam drīz.

Seko līdzi notikumiem šovā TV Zvaigzne.

0 Komentāru