Komentāri
TV Zvaigznes nedēļas nogalē ballējas uz “vella paraušanu”

Pagājušā nedēļas nogale realitātes šova TV Zvaigzne dzīvoklī pagājusi trakulīgās ballītēs.

Piektdienas vakarā uz šova deju grīdas ar saviem priekšnesumiem bija ieradušās pasaules mēroga slavenības – Verka Serdjučka, Maraija Kerija, pašmāju zvaigznes Bermunda Divstūris, Kristīna Agilera un citi, kuru tēlos iejutās topošās TV Zvaigznes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Katrs “viesis” bija sagatavojis īpašu priekšnesumu, taču vispārliecinošāk uzstājās izbijusī striptīzdejotāja Kristīne, kura iejutās savas vārdamāsas Kristīnas Agileras lomā. Dejotāja tik ļoti bija iejutusies tēlā, ka pat nemanīja savus plikumus, kuri vēlās pāri stipri apspīlētā krekliņa malām. Kristīnes azartisko deju Elīna vēroja ar riebumu sejā, taču šova vīriešiem laikam jau patika. Vienīgais, kurš nebija mierā ar atdarināšanas vakaru, bija Jaroslavs, un teica, ka viņš esot tik īpašs, ka viņam neviens nav jāatdarina.

Jaunās TV Zvaigznes turpināja ballēties arī sestdienas vakarā, pēc seksa sarunām kopā ar Ritu Lasmani un svētdien, kad tika svinēta Elīnas vārda diena.

Alkohola reibonī slavu alkstošie jaunieši paspēja ne tikai izdejoties, bet arī izkašķēties, izraudāties un savērpt jaunas intrigas vienam pret otru. Bet par to visu, jau pavisam drīz.

Seko līdzi notikumiem šovā TV Zvaigzne.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl