TV Zvaigznes krāmē mantas. Kurš pametīs šovu?

4 komentāri
TV Zvaigznes krāmē mantas. Kurš pametīs šovu?

Šodien realitātes šovā TV Zvaigzne “melnā diena”. Šova noteikumi ir skaidri, un nav noslēpums, ka šovakar kāds šovu pametīs.

Ir zināmi divi bēdubrāļi, kuri sēdīsies uz strīpas, – Kristīne un Edgars. Viņi pagājušajā nedēļā saņēma vismazāko skatītāju atbalstu sociālajos tīklos, taču trešā nelaimīgā likteni dalībnieki izlēma paši – iekšējā izbalsošanā šodien. To, kurš un kāpēc tika izstumts no topošo TV Zvaigžņu pulka, uzzināsim jau vakara tiešraidē pulksten 21.00 Kanālā 2.

Grēksūdzes laikā Kristīne atklāja, ka nemaz nav pārsteigta par Jaroslava un māsu nepatiku. Kristīne uzskata, – pat ja skatītāju atbalsts būtu pietiekams, viņu uz strīpas nosēdinātu intrigantu trijotne. Iznākusi no pārrunām, Kristīne turpināja kolēģiem sūdzēties par mīlas likstām un uzmanības trūkumu no sava ārā palikušā vīrieša. Iespējams, ka Kristīne par savu pagātni nolēmusi atklāt tik daudz, lai iežēlinātu skatītājus, taču Martu šī sūdzēšanās jau pat sadusmojusi.

Pārrunās Marta teica: “Man Kristīnes ir žēl, jo viss, par ko viņa runā… Nu nevar dzīvot bez mīlestības, bet nevar visu dzīvi virzīt uz vienu vīrieti. Vajag virzīt sevi uz izaugsmi, un pārējās lietas notiks.”

Savukārt Edgars teica, ka ļoti cer uz skatītāju atbalstu šovakar, jo vēlas palikt šovā.

Kurš būs trešais un kurš pametīs šovu, stāvot tikai uz pirmā karjeras pakāpiena? Uzzināsim jau pavisam drīz – Kanāla 2 tiešraidē pulksten 21.00. Atbalsti savu favorītu balsojot!

4 komentāri