“TV Zvaigznes” no bara izstumj Džeimsu

13 komentāri
“TV Zvaigznes” no bara izstumj Džeimsu
Foto: Toms Norde

Jau no pirmās šova dienas Džeimss (Jamess) nav pārējo šova dalībnieku iemīļotākais kompanjons. Māsas – Dārta un Marta – jau vairākkārt paudušas nepatiku par Džeimsa pavārmākslu. Asi par puiša stilu un iedegumu izteicies arī Jaroslavs.

Vakardien Džeimss iepilināja kārtējo darvas pili medus mucā. Pusdienu tiešraidē viņam kopā ar Dārtu tika dotas 10 minūtes laika un piekļuve internetam, lai sagatavotu saturīgas ziņas, ko prezentēt skatītājiem. Tā vietā, lai gatavotos uzdevumam, Džeimss internetu izmantoja, lai sociālajā tīmeklī komunicētu ar saviem faniem un piesaistītu atbalstītājus.

Šis pārkāpums nepalika nepamanīts, un sodu saņēma nevis Džeimss, bet gan visi. Šova dalībnieki stundu pavadīja virtuālajā cietumā, kamēr pats Džeimss vien noplātīja rokas.

Protams, pirmajā mirklī saviem kolēģiem atvainojies, Džeimss solīja vainu izpirkt, bet izskatās, ka nu viņu nolēmuši sodīt pārējie šova dalībnieki.

Džeimss šobrīd izmisīgi meklē kontaktu ar pārējiem un mēģina uzsākt sarunas, taču nu jau viņā neviens lāga neklausās. Marta jauneklim ieteica beidzot iespringt uz lietām un pārtraukt izrādīties.

Cik ilgi Džeimss izturēs kolēģu vienaldzīgo attieksmi?  Uzzini pirmais! Seko līdzi Kanāla 2 tiešraidēs un tvzvaigzne.lv!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl