Komentāri

Otrdienas naktīs bieži vien realitātes šova TV Zvaigzne dalībnieki atraisās vairāk nekā piektdienu ballītes. Arī šī reize nebija izņēmums, jo dalībnieki dalījās ar ļoti īpašiem stāstiem – vemšanu un narkotiku lietošanu.

Ja pārrunu telpa ir domāta tiešraidēm, ikdienišķām sarunām dalībnieki bieži vien izmanto zaļo istabu. Šoreiz daži no viņiem – Marta, Neimanis un Linda – dalījās pieredzē par pārlieku lielām dzeršanas reizēm, kā arī Dārta atzinās, ka vienu reizi ir arī pamēģinājusi narkotikas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Interesanti ir tas, cik viņi to detalizēti stāstīja, piemēram, Martai reiz esot bijis atgadījums, kad tika pievemta vecāku gulta, un brīdī, kad sašmucētais palags izņemts no veļasmašīnas, izkarinot to, konkrētas dienas ēdiena paliekas esot izbirušas uz grīdas…

Dārta savukārt padalījās ar stāstu par reizi, kad pamēģinājusi narkotikas. Meitene atzīst, ka afekta stāvoklis esot bijis ļoti labs, taču no rīta pašsajūta bijusi briesmīga.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl