TV Zvaigznes bērnus ielūdz uz ballīti!

Komentāri
TV Zvaigznes bērnus ielūdz uz ballīti!

Kā ik nedēļu, arī šonedēļ TV Zvaigznes strādā pie “lielā” nedēļas uzdevuma. Šonedēļ dalībniekiem jāsarīko aizraujoša, interesanta, humora un piedzīvojumu pilna ballīte bērniem.

Par cienastu mazajiem rūpēsies CAN CAN picērija, taču izklaides paliek topošo TV Zvaigžņu ziņā. Ballītes scenārijā jāiekļauj dziesmas un pamācošs priekšnesums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai sagatavotu pasākumu bērniem, topošās TV Zvaigznes pēc nejaušības principa tika sadalītas trīs komandās. Kristīne strādā komandā ar trim jaunekļiem – Juri, Neimani un Andersonu. Jaunais dalībnieks Aldis darbosies komandā ar Martu, Dārtu un [Ex] da Basu, bet trešā komanda ir Santa, Džokers, Edgars un Linda.

Tā kā pirmsskolas vecuma bērnu uzmanību noturēt nav viegli, katrai komandai tiks dotas 30 minūtes laika. Bet skatītājiem ballītes norisi būs iespējams redzēt pirmdienas vakarā, kad kopā ar ekspertiem tiks analizēts – kas izdevās un kas ne!

Seko līdzi notikumiem TV Zvaigzne mājaslapā un uzzini, kā topošās TV Zvaigznes gatavojas pārsteigt bērnus.

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl