“TV Zvaigznes” atklāj pikantas lietas

0 Komentāru
“TV Zvaigznes” atklāj pikantas lietas
Foto: Toms Norde

Otrās dienas vakars TV šova dzīvoklī bija pārsteigumiem bagāts. Dalībnieki atbildēja uz anonīmiem un tiešiem jautājumiem, kurus paši bija sagatavojuši kolēģiem. Daži labi pat samulsa, piesarka un apvainojās.

Šovā pirmās intrigas

Dārta atklāja, ka par vienu no aprunāšanas objektiem kļuvis Jamess, jo nezina sāta sajūtu, gatavojot un sauļojoties.

Bet viņas māsa Marta no šova izbalsotu Lindu un Kristīni.

Jaroslavs saņēma jautājumu par skūpstīšanos ar vīrieti un orālo seksu, uz kuru smaidot atbildēja, ka nevēlas šādas lietas par sevi atklāt.

Neimanis atzinās, ka uz šovu nav nācis veidot attiecības, taču “mazajām” ārā sūtīja sveicienus un piesarka par kolēģu papildjautājumu, kāpēc tad “sitot kanti” Martai?

Lielākā daļa šova vīriešu atklāja, ka neveidotu attiecības ar striptīzdejotāju.

Atklājās arī fakts, ka Jaroslavs negrib bērnus.

Atklātības vakars šova dzīvoklī ienesa jaunas sajūtas un Kristīne, izdarot secinājumus, teica: “Ir skaidrs, kurš te vērpj intrigas un izmanto draudzību. Man tā sajūta, ka tā ir Marta. Viņa ir tāda maza čūskiņa.” Taču Edgars Toretto ierosināja šādus jautājumu – atbilžu vakarus rīkot biežāk, jo šobrīd vēl nevienam neesot drosmes saviem kolēģiem pieiet un atklāti, acīs skatoties pateikt, ko domā.

Vai pikantās sarunas būs mainījušas dalībnieku attieksmi vienam pret otru? Seko līdzi notikumiem 24 stundas diennaktī tvzvaigzne.lv un Kanāla 2 tiešraidēs!
0 Komentāru