TV Zvaigznes atbild uz skatītāju jautājumiem

1 komentārs
TV Zvaigznes atbild uz skatītāju jautājumiem
Toms Norde

Ceturtdienas vakari šovā, jau kā tradīcija, izvērtušies par vakariem, kad uz skatītāju iesūtītiem jautājumiem atbild paši dalībnieki.

Vakar vakarā pirmā uz asajiem jautājumiem atbildēt devās Marta. Viņa atzinā, ka laikam ir “enerģētiskais vampīrs” un, ka vispār neko netēlo. Skatītājus interesēja arī Martas ģimenes tēma, tāpēc viņa atklāja, ka domā, ka viņai ir labākā mamma pasaulē, bet tētim, nav ko piedot. Marta sevi attaisnojot teica, ka nekad nav izturējusies novajoši, tikai ir pārāk tieša savos izteikumos. Par uzvaru šovā, Marta atzinās, ka nedomā, ka ir labākā no astoņiem palikušajiem, bet ir pārliecināta, ka viņai ir vairāk talanta, nekā citiem. Marta teica, ka izbauda pēdējās dienas šovā un ir gatava cīnīties super-finālā.

Linda, savukārt saņēma daudz jautājumu par slepeno sarunu ar [Ex] da Basu. Linda domā, ka draudzība starp vīrieti un sievieti var pastāvēt. Arī ārā viņai esot labi draugi – puiši, bet slepenībā no kamerām, ar [Ex] da Basu viņi vienkārši runājuši par dzīvi.

Juris, atbildot uz asajiem jautājumiem atklāja, ka viņam patīk dažādas meitenes, un, protams, Dārta. Par uzvaru šovā, Juris teica, ka Marta viņu bieži nokaitina, bet jau no paša sākuma licies, ka viņa varētu uzvarēt.

Aldis teica, ka viņš sevi televīzijā neredz: “Es domāju, ka televīzijā neesmu vajadzīgs pilnīgi nevienam. Un nav arī cilvēku, kuri mani vēlētos redzēt televīzijā. Es domāju, ka ir daudz izskatīgāku cilvēku.

 

Jau šovakar, šovā TV Zvaigzne notiks pēdējā šova ballīte, pieslēdzies Kanālā 2 un TV Zvaigzne mājaslapā un ballējies kopā ar topošajiem televīzijas cilvēkiem.

TOP komentāri

  • juris
    0 0 0

    juris

    man ir jautājums,vai Neimanis dabuja to kāroto pirkstu pakaļā vai kautkādu citu svešķermeni?īsts vīrietis ar pirkstu dibenā,žēl kad vairs nav obligātais dienests kur šitādus jauniešus norūdija,mūsdienās tik tādi jēli meitenīgi puiši izaug vecāku izlutināti

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl