TV Zvaigzne Violeta sadusmojusi savu vīru

28 komentāri
TV Zvaigzne Violeta sadusmojusi savu vīru
Foto: Toms Norde

Ceturtdienas aso jautājumu vakara noslēgumā tviterī parādījās ziņa it kā no Violetas vīra, kurš teica, ka nevēlas būt vairs kopā ar savu sievu.

Aso jautājumu vakarā Violeta atzinās, ka ir precējusies. Izrādās, jauno sievieti ārpus šova telpām gaida vīrs un bērns. Piektdienas pārrunās Violeta atklāja, ka kopā ar savu vīru ir jau 5 gadus: “Ārpus šova es ļoti skaisti dzīvoju. Pēc darba parasti sēdēju mājās, gaidīju vīru un gatavoju ēst.” Topošā TV Zvaigzne teica, ka no sākuma nestāstīja par savu ģimeni, jo uzskata, ka šovā nav jārunā par citiem cilvēkiem. Taču ar savu skandalozo uzvedību Violeta nu izprovocējusi vīra dusmas. Tagad viņai nāksies sniegt paskaidrojumus par savu lakstošanos ar Juri: “Es vīram pierādīšu, ka mums ar Juri nebija seksa. Es arī skūpstījusies neesmu šovā.” Taču video kamerās fiksētais liecina par ko citu. Violeta gan atklāja, ka arī vīrs mēdzot satikties ar draudzenēm, un tas nu efektīgajai blondīnei neiet pie sirds: “Mans vīrs ar draudzenēm satiekas reti, bet, ja gadās, es par to ļoti dusmojos.” Violeta teica, ka asie jautājumi nebija aizvainojoši, bet ziņa tviterī no vīra viņu ļoti sāpinājusi: “Neviens no asajiem jautājumiem mani neaizskāra tik ļoti kā ziņa tviterī no mana vīra.” Uz ziņu Violeta atbildēja, ka mīl savu vīru un nosūtīja viņam gaisa bučas: “Mīlu tevi, zaķīt!” Bet grēksūdzes laikā atklāja, ka tas vēl nav viss – noslēpumu jaunajai dalībniecei netrūkst.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vai Violetai izdosies pierādīt vīram savu nevainību mīlas grēkos ar Juri un atgūt viņa uzticību? Seko līdzi notikumiem realitātes šovā TV Zvaigzne.

TOP komentāri

 • Taisīgā
  0 0 0

  Taisīgā

  Kāds vīrs! Draugs Valdis .

  Bet violeta ir m***a kojās visiem deva
 • Aize
  0 0 0

  Aize

  Tas ir vnk vāks, kāds vīrs???kādi bērni, Viva, beidz taču čakarēt prātu visiem, beidz apkaunot Aizkraukliešus, lasies labāk uz saviem Ķūģiem, no kurienes nākusi un tur dari ko vien vēlies.... :D
 • Sančo
  0 0 0

  Sančo

  Raksta ir pateikts tikai tas, kas izskanēja arī publiski. Viņa pati teica, ka viņai esot vīrs un meitiņa. Ja tas viss nav tiesa, tad viņa pati māna skatītājus un savus kolēģus..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl