TV Zvaigzne superfinālā: Linda, Neimanis un Juris. Kurš uzvarēs?

4 komentāri
TV Zvaigzne superfinālā: Linda, Neimanis un Juris. Kurš uzvarēs?
Toms Norde

TV Zvaigzne lielajā superfinālā, ar skatītāju atbalstu iekļūst poēts Juris, pašpārliecinātais un mērķtiecīgais Neimanis un mazliet kautrīgā Linda, kura līdz pēdējam mirklim nespēja noticēt, ka ir iekļuvusi superfinālā.

Visi trīs superfinālisti šovā ir pavadījuši divus mēnešus. Viņi ieradās savu mērķu dzīti un vadīti, viņu sapnis ir strādāt televīzijā. Un balva – iespēja vadīt 10 raidījumus ir kalpojusi par labu motivāciju, lai cīnītos līdz galam. Lai pārvarētu savas emocijas, bailes, mācītos un pilnveidotos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mazāku skatītāju atbalstu saņēma Marta, Aldis un [Ex] da Bass. Viņiem šovs ir noslēdzies, taču kurš kļūs par uzvarētāju? Seko līdzi notikumiem šovā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl