TV Zvaigzne: Striptīzs pret reitingiem?!

0 Komentāru
TV Zvaigzne: Striptīzs pret reitingiem?!
Foto: Toms Norde

Labi, varbūt ne gluži striptīzs tā klasiskajā izpratnē, bet ievērības cienīga klēpja deja gan. Tā galvenie varoņi bija neviens cits kā Kristīne un Edgars, kuri, neskatoties uz, iespējams, sliktāko dalībnieku izrādīšanos līdz šim, abi divi nonākuši uz izbalsošanas strīpas, kur šovakar noskaidrosim pirmo dalībnieku, kam šovs būs beidzies.

Šova dalībniekiem piektdienas ir īpaši gaidītas nedēļas dienas, jo vakarā var ļauties dejām, mūzikas baudīšanai un apspriest nedēļas laikā redzēto un piedzīvoto. Viena no šova interesantākajām dalībniecēm – Kristīne – jau šova sākumā neslēpa no skatītājiem un dalībniekiem savu pagātnes nodarbošanos – striptīzdejošanu. Viņa gan godīgi atklāja, ka ārpus darba nekad nav ielaidusies intīmās attiecībās ar klientiem.

Uzzinot, ka meitene nedēļas laikā nav savākusi pietiekami lielu atbalstītāju pulku, lai izbēgtu no otrdienas izbalošanas, viņa “izmeta” savu lielāko trumpi un šova dalībniekiem un skatītājiem demonstrēja savas dejas prasmes. Kristīnes izgājiens vienaldzīgu neatstāja šova kolorītākos dalībniekus Džeimsu (Jamess) un Edgaru.

Edgaram bija iespēja izbaudīt klēpja deju, savukārt Džeimss ar Kristīni piektdienas ballīti noslēdza džakuzi, kur abi jaunieši, tērpti vien apakšveļā, ļāvās trakām dejām. Tikmēr pārējie šova dalībnieki, īpaši meitenes, ar lielu interesi vēroja “trādi-rīdi” no malas, kur Džeimss pat atļāvās nemanāmi izģērbt Kristīni, atstājot dalībnieci tikai krūšturī.

Vai Kristīnei ir izdevies iegūt pietiekami lielu atbalstītāju pulku, lai šā vakara skatītāju balsojumā viņa nebūtu pirmā, kura šovu pametīs, to noskaidrosim jau šovakar plkst. 21.00 Kanālā 2 un tiešraidē šova mājaslapā.

0 Komentāru