“TV Zvaigzne”: šova dalībnieks, kurš sēdējis cietumā, vēlās sākt visu no jauna!

3 komentāri
“TV Zvaigzne”: šova dalībnieks, kurš sēdējis cietumā, vēlās sākt visu no jauna!
Publicitātes foto

Neskatoties uz to, ka visi 12 dalībnieki jau zināmi, vakar Kanālā 2 varējām vērot jaunā realitātes šova “TV Zvaigzne” otro atlases raidījumu. Tur atklājās, ka viens no dalībniekiem ir pabijis arī aiz restēm, taču ar šova palīdzību vēlas sākt visu no jauna.

Uzņēmējam Edgaram, kurš šovā startēs ar nikneimu Edgars Toretto, ir 29 gadi. Viņš dzīvo Rīgā, un par savu lielāko talantu uzskata… betonēšanu. Anketā par to, cik ilgi gatavs mācīties, lai kļūtu par Latvijas populārāko šovu vadītāju, atzīmējis aptuveni tā: “Lai būtu populārs šovu vadītājs, ir jāievēro sava noteikta diēta, kā arī laba izskata dēļ ir laicīgi jāiet gulēt. Šovā man būs tā iespēja mācīties un apgūt, un izveidot savu režīmu, un darīšu visu tik, cik nepieciešams, lai sasniegtu mērķi.Pie punkta “Tavas 5 minūtes slavas līdz šim ir …” viņš pierakstījis “raidījumā “Bez Tabu”, kad tiesāja mani visas Latvijas priekšā.” Par to Edgars nekautrējās pastāstīt arī vakardienas atlases raidījumā, jo, kā izrādās, apmelojuma dēļ viņam nācies pavadīt divus gadus cietumā, gaidot tiesas spriedumu par iesaistīšanos lauksaimniecības tehnikas pārdošanas apkrāpšanas shēmā, taču viņu attaisnoja, un tagad Toretto ir gatavs jauniem dzīves pavērsieniem, lai aizmirstu notikušo.

Jaunais realitātes šovs “TV Zvaigzne” gaidāms jau nākamnedēļ, bet svētdien viņi dosies iekšā un apradīs ar telpām, kas nākamās 57 dienas būs viņu mājas. Šova dalībniekus sagaida aktiera meistarības, runas mākslas un horeogrāfijas nodarbības, bet sadzīvē – intrigas, konkurence un savstarpējā cīņa par uzvaru. Kanāla 2 skatītāji varēs sekot līdzi šovam ”TV Zvaigzne” no 6.oktobra un 24 stundas diennaktī mājas lapā www.tvzvaigzne.lv. Savukārt dienasgrāmatas, kuras veidos realitātes šova pamatlicēji Māris Ozoliņš un Rolands Laķis, tiks piedāvātas darbdienās 15:05 kanālā TV3!