Komentāri

Jau 5. oktobrī realitātes šova “TV Zvaigzne” telpās iekšā dosies 12 jaunās potenciālās zvaigznes, kuri, iespējams, jau pēc 57 dienām būs izkarojuši savu vietu zilās kastes ekrānā. Taču, lai šeit tiktu, bija nepieciešams mazliet dukas un jāstājas žūrijas priekšā, lai to pārliecinātu, ka tieši Tu esi tas, kuram jākļūst par jauno TV zvaigzni. Tāpēc portāls Skaties.lv piedāvā pirmā atlases raidījuma labākos momentus.

Ir zināmi jau visi 12 dalībnieki, kas nozīmē – atliek vien gaidīt oktobra sākumu. Daži no viņiem, piemēram, modelis Jaroslavs Barišņikovs un dīdžejs un producents [Ex] Da Bass, ir apliecinājuši savu vārdu sev tuvās jomās, bet vai viņi spēs savu tēlu uzspodrināt arī īstu TV kameru priekšā visai Latvijai? To rādīs gandrīz pilni divi mēneši. Šovā bez viņiem startēs arī – Edgars Toretto, Neimanis, Juris Grīntāls, Jamess, Elīna Mēlbārde, Egita Spodra Strode, Linda Sevastjanova, Marta Grīsle, Dārta Grīsle, Kristīne Trušinska.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pilnu atlases raidījumu skaties šeit!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl