TV Zvaigzne: Neimanis ar abām Grīšļu māsām uzreiz?

1 komentārs

Šodien realitātes šova TV Zvaigzne grēksūdzes laikā Neimanis pirmo reizi pa īstam lika lietā savu šarmu, mēģinot savaldzināt abas Grīšļu māsas uzreiz. Kas tas bija – nevainīgs flirts vai kas vairāk? Varbūt ir sagaidāms ļoti interesants mīlas trīsstūris?

Brīdī, kamēr Edgars gaidīja savu kārtu runāties ar “Dievu” jeb Balstiņu, cits šova dalībnieks Neimanis laiku lieki netērēja – iesākumā Dārta viņam sirsnīgi aizrādīja par viņas pēcpuses apgrābstīšanu pie pusdienu galda. Puisis, protams, dievojās, ka tas esot bijis netīšam, taču pēc tam Neimaņa un Martas seja un lūpas bija tik tuvu, ka šķita, – sagaidāms beidzot pirmais kaislīgais šova skūpsts. Taču tā tomēr bija tikai nevainīga spēlīte. Bet – vai tiešām?

TOP komentāri

  • oooboy
    0 0 0

    oooboy

    chalis iebraucies friendzone. Kad meitene pasaka ,ka tu esi mīlīgs tas nav nekas labs. meitenes grib ņemt priekšā "hot" chalus nevis "cute"

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl