TV Zvaigzne: Martas pretenzijas pret Kristīni

Komentāri

Otrdienas vakarā realitātes šovs TV Zvaigzne piedzīvoja līdz šim emocionāli bagātāko brīdi, jo bija pienācis laiks pirmajai izbalsošanai. Lai gan šķita, ka šovu pametīs Kristīne, celmlauzis šajā pasākumā tomēr izrādījās Džeimss. Ja jūs redzētu sejas izteiksmi, kāda Martai bija, kad viņa uzzināja, ka no telpām tomēr neizies izbijusī striptīzdejotāja…

Mirklī, kad izbalsošanas pārraides vadītāja Ieva Adamss pateica, ka tieši Kristīne ir tā, kura saņemusi visvairāk balsu un sagalbājusi vietu šovā, Martas sejā bija lasāma nepatika, pat riebums. Balstiņai it kā stāstot, ka viņas attieksme ir neitrāla, reakcija otrdienas vakarā bija skaidrāka par skaidru. Jautājums joprojām aktuāls – vai abas meitenes spēs atrast kopīgu valodu un sastrādāties turpmāk?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl