TV Zvaigzne: Martai bail no Balss

Komentāri

Vakar – dienas vidū –, kamēr “TV Zvaigznes” dalībnieki laiskojās lielajā telpā, Balstiņa āzēja dažus no viņiem. Izmantojot diezgan vienkāršu metodi, Balss ļoti sabaidīja Martu. Nezināšana vai ne īpaši liela gudrība? :)

Iepriekš tiekot izjokotiem ar neatminamām mīklām, Martai mērs bija pilns, un viņa centās pārspēt Balstiņu gudrībā. Meitenei lika iedomāties skaitli no 1 līdz 10, pieskaitīt 4, pieskaitīt 2, atņemt 3, atņemt iedomāto skaitli, un gala rezultātā Martas iedomātais skaitlis bija 3. Tas tika atkārtots vēlreiz, un pēc šā testa jaunkundzei no Balss palika bail…

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl