TV Zvaigzne: Liepnieks stāsta par “spaisa” pīpēšanas pieredzi

Komentāri

Vakar Dzeltenajā anatomijā pie realitātes šova TV Zvaigzne dalībniekiem viesojās skandalozais sabiedrisko attiecību speciālists Jurģis Liepnieks, kurš līdzās savai darba pieredzei politikā un lekcijai par to, kā neuztraukties par apkārtējo viedokli, pastāstīja arī par savu pieredzi “spaisa” pīpēšanā.

Liepnieka vārdiem: “Neiesaku, reāli neiesaku!” Viņš stāsta par to, ka šai lietai piegājis pārāk bravūrīgi, taču atzina, ka viņu reāli “nocopīja”, un pusotru stundu esot bijis diezgan “sūdīgi”. Pēc tam, lēnām pārejot pie marihuānas tēmas, tika runāts par to, kāpēc vispār kaut kas tāds jāpīpē. Plašāk skaties videomateriālā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sīkāk par to, ko Jurģis Liepnieks jaunajām TV Zvaigznēm vakar stāstīja, nedaudz vēlāk plašāk apskatītā materiālā. Turpini sekot līdzi portālam Skaties.lv un realitātes šovam tiešraidē!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl