TV Zvaigzne: Kristīne ar asarām acīs kritizē savu puisi

Komentāri

Vakar realitātes šovā TV Zvaigzne bija ļoti emocionāla diena, jo pirmo reizi notika izbalsošana, kurā divus pretendentus uz telpu pamešanu noteica sociālo tīklu reitings, bet vienu – iekšējā balsojumā. Jau dienas vidū bija skaidrs, ka pirmajā reizē uz strīpas sēdīsies arī Kristīne, kura pēc vakardienas grēksūdzes izplūda asarās.

Jaroslavs tika pasludināts par šova pirmās nedēļas uzvarētāju, un, iespējams, tieši tādēļ viņš spēj atļauties izteikties varbūt nedaudz asāk kā pārējie. Balstiņa grēksūdzes laikā viņai teica, ka tieši puisis esot izteicis komentārus par viņas personīgo higiēnu, ko esot novērojis, guļot meitenei blakus. Pēc tam Kristīne izplūda asarās, kā aizbildinājumu minot savas pašreizējās attiecības, jo viņas puisis par viņu neliekoties ne zinis. Kā piemēru meitene minēja to, ka Martai pat sveši puiši sūtot ziedus, bet viņas pašas draugs to nespējot izdarīt.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl