TV Zvaigzne: Jura vakardienas epopeja

Komentāri

Vakardien realitātes šovā TV Zvaigzne norisinājās ļoti spraigi notikumi – sākumā visi dalībnieki, izņemot Kristīni, atzinās, ka patiešām pīpējuši dušas telpā, bet pēc soda saņemšanas Juris to izdarīja atkārtoti, jo akcentēja, ka smēķēšana ir diezgan svarīga viņa dzīves sastāvdaļa. Par to viņš saņēma sodu – izslēgšanu no šova.

Šī nedēļa realitātes šovā ir notikumiem bagāta – otrdienas vakarā dalībnieki sagaidīja pirmo izbalsošanas dienu/vakaru, kad uz strīpas sēdās Edgars Toretto, Kristīne un Džeimss (Jamess), kurš arī pirmais šovu pameta. Neņemot vērā lielo kritiku no dalībnieku un izbalsošanas vadītājas Ievas Adamss puses, puisis portālam Skaties.lv atklāja, ka ir apņēmības pilns atgriezties šovā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vakar visas TV Zvaigznes, izņemot Kristīni, metās uz vienu roku un nolēma savu nikotīna devu uzņemt nevis tam paredzētajā vietā, bet gan dušas telpā, par ko saņēma sodu, – aizliegumu smēķēt vispār. Ar to mierā nebija Juris, kurš to izdarīja atkārtoti, kā arī atteicās no saviem režisora pienākumiem un vakarā saņēma sodu – viņam šovs bija jāpamet. Pēc ilgas raidījuma veidotāju apspriedes palaidnim tika dota vēl viena iespēja, un viņš atgriezās pie pārējiem.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl