TV Zvaigzne: Ieva Adamss “noēd” Džeimsu bez sāls

17 komentāri

Raidījuma vadītājam ir jābūt kaut nedaudz erudītam, taču vakar pierādījās, kāpēc tieši Džeimss bija pirmais, kurš atstāja jaunā realitātes šova TV Zvaigzne telpas. Portālam Skaties.lv arī izdevās ekskluzīvi nointervēt puisi, kuram šķita, ka tieši viņš būs tas, kurš “pašaus vaļā”.

Izbalsošanas raidījuma vadītāja Ieva Adamss ētera laikā pievērsās katram no dalībniekiem, jautājot, kāpēc viņi nonākuši uz izbalsošanas strīpas, kā arī lūdza pārējiem uzdot jautājumus pirmās nedēļas nelaimīgajiem un izteikt komentārus par viņu darbībām. Pēc videomateriāla, kurā apskatīts Džeimss, viņa ķērās vērsim pie ragiem, kā vēl neviens šova laikā līdz šim…

Anketā viņš pie ailītes “Mīļākā dziesma” esot atzinis, ka tā ir Latvijas himna, taču pašam nācās atzīt, ka nezinot pat šā “hita” autoru. Adamss minēja, ka sākumā šova veidotājiem esot šķitis, ka viņa reliģiskā ticība esot kristietība, un arī par šo puisis apmulsa, vien nosakot, ka Bībeli nav izlasījis līdz galam. Klusuma pauze iestājas arī pēc tam, kad viņa virzienā tika raidīts jautājums: “Līdz kurai lappusei Tu tiki?”

Vai šis bija kaunpilnākais “iznāciens” līdz šim realitātes šovā TV Zvaigzne?

TOP komentāri

 • juris
  0 0 0

  juris

  tā adams pati nekas nav tukša vieta vēl kautkur bij raksts kad viņa nav heteroseksuāla nemaz tāpēc jau pazemoja to puisi kas tur sēdēja uz izbalsošanu,viņai manuprāt vairāk sievietes patīk un ļoti patīk pagorīties kameru priekšā,bet neviens jau viņu sen nekur neaicina nu tad tagad tikusi pa blatu var gorīties televīzijā,šādi cilvēki bez televīzijas starpniecības neko nemāk izdarīt un tādu tur ir daudz visi tie saucamie eksperti brīnums kad Kivičs vēl nav izlūdzies atnākt ciemos
 • Jānis
  0 0 0

  Jānis

  Kauns Džeimsa vietā. Nevar atbildēt uz tādiem jautājumiem. Deģenerāts. Vienkārši nožēlojami redzēt tādus ekstravertus cilvēkus, kuri vispār neko nav lasījuši un nezin elementāras lietas. Jāmācās, nevis jāmēģina iegūt augstu sociālo statusu.
 • Ieva
  0 0 0

  Ieva

  Vadītāja tik tiešām noplacināja visu izbalsošanu...tik neprofesionāli un jēli. Un nezinu vai viņa ir piemērota šim šovam...varbūt tad tomēr labāk kādā pupu un biksiņu rādīšanas šovā.
  Diemžēl par vienu skatītāju šim šovam mazāk pateicoties Ieva Ādamss. jo viņas simpātijas un antipātijas ļoti ietekmē skatījumu uz šovu un tā ikdienu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl