TV Zvaigzne: Elīnas strīds ar Kristīni

11 komentāri

No rīta jau vēstījām, ka vakar Kristīnes un pārējo meiteņu attiecības ir tikai saasinājušās. Ja sākumā bijušajai striptīzdejotājai bija abpusējas antipātijas tikai pret Martu, tagad savstarpējā nepatika pāraugusi jau visu meiteņu starpā. Līdz šim lielāko kulmināciju šī situācija sasniedza vakar, kad Elīna konstatēja, ka viņa atkal ir ņēmusi blondās meitenes mantas. Ar to, protams, ventspilniece nebija mierā, un beidzot pienāca brīdis, kad aizrādījums izskanēja jau nedaudz rupjākā formā.

Grimētavā Elīna pamanīja, ka Kristīne sukā matus ar viņas ķemmi, un kliedzot teica: ”Man ”besī” ārā, ka Tu ņem manas mantas!” Uz ko Kristīne atbildēja, ka lietojot tikai savas lietas: ”Es lietoju tikai savas mantas…, aizej un nomierinies!” Strīda karstumā Elīna Kristīni nosauca arī par ”stukaču”, jo viņa bija vienīgā, kura nesaņēma brāzienu par smēķēšanu, kā arī pārrunās skarbi nosodīja Juri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

 • KI
  0 0 0

  KI

  Uhhh Elīn... Piekrītu iepriekšteiktajam, ka ļoti gribētos redzēt tevi bez šiem pieaudzētiem matiem un beidzot ar vienādi uzkrāsotām uzacīm.
 • Es
  0 0 0

  Es

  Reiz dzīvē redzēju Elīnu, seja izskatījās briesmīgi.. pārdzedzināta solārijā. Veca un sažuvusi.
  Es to nopietni.
  Vajadzētu piedomāt pie tā, cik bieži apmeklē.
 • Anita

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl