TV Zvaigzne: Edgars Toretto mudina skatītājus balsot par sevi

Komentāri

Neskatoties uz to, ka tikai otrās nedēļas pirmā diena vēl nav galā, intrigas un darbības šova “TV Zvaigzne” telpās sit augstu vilni. Šodien uz pārrunām jeb grēksūdzi tika aicināti Jaroslavs, Juris, Marta un Edgars, kuram Balss lika aizstāvēt sevi, jo tieši viņam sociālo tīklu reitings, saskaitot visu kopā, ir viens no zemākajiem.

Edgara Toretto lapai Facebookā seko tikai 59 cilvēki, salīdzinot ar absolūto līderi Jaroslavu, kuram atbalstītāju pulks sniedzas pāri 4000… Un nav brīnums, jo kopš brīža, kad lapa izveidota, uzņēmējs tur publicējis tikai vienu foto, kamēr modelis savu profilu atjauno gandrīz katru dienu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja nevēlies, lai tieši Edgars, kuram dzīvē, kā viņš pats saka, nepieciešamas pārmaiņas, rīt nosēstos uz izbalsošanas strīpas, seko viņam Facebook un Draugiem.lv vietnēs.

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl