TV Zvaigzne: dalībnieki piektdienas ballīti ieskandina ar popielu

Komentāri

Kad pienāk piektdiena, ne tikai skatītājiem, bet arī realitātes šova TV Zvaigzne dalībniekiem tas nozīmē – laiks ballītei! Tikai šoreiz tā nebija parasta ballīte, bet gan ar uzdevumu – viņiem bija jāizvēlas mākslinieks, kuru viņi attēlos. Kādi viesi tad šova telpās piektdien bija sabraukuši?

Topošās TV Zvaigznes attēloja visdažādākos māksliniekus – gan vietējos, gan krievu estrādes, kā arī no citām pasaules malām. Piemēram, Andersons ar Juri iejutās Bermudu Divstūra lomā, Egii tēloja Eniju Lenoksu, Dārta ar Jaroslavu “izpildīja” The Peaches dziesmu F*ck the pain away. Kas vēl? Skaties video ar labākajiem momentiem no piektdienas ballītes –popielas!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl