TV Zvaigzne: Balss āzē dalībniekus

Komentāri

Vakar, dienas vidū, kamēr “TV Zvaigznes” dalībnieki laiskojās lielajā telpā, Balstiņa viņiem uzdeva dažādus āķīgus uzdevumus, uz kuriem atbildes izdomāt bija gandrīz neiespējami.

Neskatoties uz to, ka modrību nedrīkst pazaudēt ne uz mirkli, ir nepieciešami arī atpūtas brīži, un tieši to vakar izmantoja Marta, Elīna, Jaroslavs, Dārta, [Ex] da Bass un Juris, jautri pavadot laiku ar Balsi. Kamēr dalībnieki laiski izmantoja mīksto ādas mēbeļu priekšrocības, viņiem tika uzdots atrisināt rēbusus, uz kuriem atbilžu būtībā nebija.

Piemēram, viens no uzdevumiem bija – lauku sētā ir zirgs, vista, aita un cālis. Kuru no šiem maitas putns ķers pirmo? Pareizā atbilde esot – kaķis, jo viņam slikta redze.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl