TV Zvaigzne: 10 Dārtas “selfiji” sociālajos tīklos

0 Komentāru
TV Zvaigzne: 10 Dārtas “selfiji” sociālajos tīklos
Kanāls 2

Aizvadīta jaunā realitātes šova ”TV Zvaigzne” pirmā nedēļa, kurā jau varējām vērot gan pirmās asaras, gan bučiņas dalībnieku starpā. Otrā nedēļa pagaidām iesākusies mierīgi – topošās zvaigznes paspējušas vienoties kopīgās pusdienās. Nolēmām nedaudz pievērsties pašiem jauniešiem, kuri iepazīti tikai kadrā, taču – kādi viņi ir dzīvē? Par Edgaru Toretto jau stāstījām, šoreiz portāls Skaties.lv “iemeta aci” Dārtas Grīsles sociālo tīklu profilā, kurā no fotoattēliem dominē pašbildes jeb t. s. “selfiji”.

Jaunākā no Grīšļu māsām savā čivinātavā pēdējo “selfiju” publicējusi pagājušā gada 4. novembrī. “Facebook” vietnē viņa ir nedaudz aktīvāka, taču šā vai tā redzam diezgan daudz iezīmju. Piemēram, aprakstot savu ikdienu, Dārta bieži publicē “selfijus”, kas redzams arī pēdējās publikācijās.

Tviteris

Arī ārsta apmeklējums tiek pagodināts ar pašbildi. Un, nē, tas nav pīrsings, bet gan dzimumzīmīte.

Spriežot pēc bildēm, Dārtai ir ļoti labas attiecības ar māsu Martu. Vienā no bildēm redzams brīdis pirms kopīgu vakariņu gatavošanas. Interesanti, cik gardas karbonādes meitenēm izdevās?

Šķiet, Dārta ir suņu mīle. Vai Tu zini, kā viņu sauc? :)

2012. gada Jāņi laikam bija ļoti vēsi, ja jāģērbjas ādas jakā. Tiešām bija tik auksti?

Facebook

Šī bilde, spriežot pēc ievietošanas datuma – 1. oktobris, tapusi īsu brīdi pirms šova sākuma.

Jaunkundze saprot, ka daba viņu apveltījusi ar apburošu skaistumu, tāpēc nemaz necenšas to slēpt.

Šis varbūt nav oficiāls “selfijs”, bet – kas tad te? Pīrsings degunā? Diezgan iespaidīgs aksesuārs. Atzīmējies komentārā, ja vēlies, lai viņa arī šova laikā to ieliktu un parādītu, kā izskatās!

0 Komentāru