Toretto plāno kāzas un gatavojas bildināt Santu

20 komentāri
Toretto plāno kāzas un gatavojas bildināt Santu
Foto: Toms Norde

Jau labu laiku Edgaru Toretto nepamet kāda doma: ja beidzot saticis savu īsto un vienīgo, tad nav ko ilgi gaidīt, ir jāprecas.

Edgars ir pārliecināts, ka Santa ir viņa liktenīgā sieviete. Viņš topošo TV Zvaigzni aplido, izsaka viņai komplimentus, palīdz strādāt pie uzdevumiem un neslēpj, ka ir iemīlējies.

Viss sākās ar vakaru, kad šova mājoklī ieradās Santa, kura, pēc pārējo kolēģu domām, Edgaram “sagrozījusi” galvu. Linda ir pārliecināta, ka Edgars mainījies uz slikto pusi, un pārējie šova dalībnieki ne reizi vien mēģinājuši no Santas atbrīvoties iekšējā balsojumā. Taču ikreiz, kad skatītāji devuši Santai iespēju spēli turpināt, Edgars gavilē. Lai arī Santa, ienākot šovā, teica, ka ārā viņu gaida mīļotais, Edgaram tas nebija šķērslis, un tagad jau Toretto saka, ka vairs nespētu pieļaut Santas aiziešanu pie bijušā.

Otrdienas vakara izbalsošanā Edgars caur TV ekrānu nodeva vismīļākos sveicienus savas sirdsdāmas mammai, uz ko Santa teica: “Arī mamma lika Edgaru pasveicināt, un viņai ļoti patīk, kā viņš pret mani izturas.”

Toretto ļāvies amora bultu lidojumam savas sirds virzienā un sācis plānot kāzas, kopīgi ar kolēģiem apspriežot, kurš ko darīs: “Aldim būs jāvada kāzas.” Arī pārējiem pienākumi jau sadalīti. Santa “vintage” – visus krāsos, Juris rakstīs scenāriju…, bet Ieva Adams tiks ielūgta kā goda viesis. Vakara gaitā Edgars netieši izteica piedāvājumu Santai precēties un atklāja, ka meitenes roku nāksies lūgt mammai. Lai arī Santa sākumā teica, ka ir vēl par jaunu precībām, izbalsošanai noslēdzoties, atzinās, ka, iespējams, šovā piedzīvosim arī kāzas.

Vai šovā TV Zvaigzne būs kāzas? Vai Toretto patiesi gatavojas bildināt Santu? Šova mājoklī notikumi risinās vēl straujāk nekā meksikāņu seriālā, tāpēc seko līdzi topošo TV Zvaigžņu ikdienai un uzzini pirmais.

20 komentāri