Toretto piekukuļo atbalstītājus un aicina balsot par sevi

17 komentāri
Toretto piekukuļo atbalstītājus un aicina balsot par sevi
Toms Norde

Lielais iespēju realitātes šova TV Zvaigzne fināls jau pavisam drīz, un beidzot šova dalībnieki sākuši īstu cīņu par vietu zilajos ekrānos. Saka, ka mīlā un karā visi ieroči atļauti, un Edgars Toretto savus fanus aicina par sevi balsot, pretī piesolot ballīti un ekskluzīvu braucienu ar jahtu.

Edgars savā Facebook profilā negodīgi aicina balsot atbalstītājus, piesolot viņiem braucienu ar jahtu. Pie ekskluzīvās ballītes un jahtu brauciena tiks tas atbalstītājs, kurš, kā izrādās, būs veicis balsojumu 350 eiro vērtībā un varēs uzrādīt mobilā tālruņa rēķina izdruku.

Edgars grēksūdzes laikā, sevi attaisnojot, gan teica, ka šo akciju organizē viņa draugi pēc savas iniciatīvas: “To dara mani draugi, un es šaubos, vai tā ir krāpniecības shēma, jo jahta ir, un es šaubos, vai tā varētu būt krāpšana.”

Balstiņa par šo faktu informēja arī pārējos šova dalībniekus, kuri teica, ka tas paliek uz Edgara sirdsapziņas. Taču Marta ir pārliecināta, – ja tas ir tas pats cilvēks, kurš izbalsošanā izglāba Santu, tad viņš ir ļoti gudrs un operatīvs.

Toretto, atgriezies no pārrunām, savai sirdspuķītei Santai atzinās: “Kaspars atkal izcēlies! Bet es teicu, ka to dara mani atbalstītāji, un par to es viņus mīlu un cienu, un nevaru pateikt neko sliktu. Redzi, visi tagad par to “cepas”, ka tā negrib uzvarēt.” Uz ko dumpiniecei Martai sakāms vien tas, ka katrs sitas, kā prot.

Šķiet, ka negodīgā balsotāju aģitācija iekritusi acīs arī šova skatītājiem, un viņi Toretto sauc par meli, krāpnieku un mahinatoru. Taču Toretto nolēmis savu tēlu uzspodrināt un fināla raidījumu veidot silti ģimenisku, nevis par seksa tēmām, kā bija iecerējis sākumā. Edgars saka, ka nu gatavs ielūkoties katras latviešu ģimenes mājās, lai uzzinātu, kā viņi dzīvo, un noskaidrotu katras ģimenes vērtības un tradīcijas.

Kāda ir patiesā Edgara Toretto seja? Seko līdzi notikumiem šovā un uzzini pirmais.

TOP komentāri

 • diifs
  0 0 0

  diifs

  Kaa jau sen atpakall reiz citeejul..oho .lv zurku acis un zilonu ausis kuras pasleeptas cepuree! Un komplektaa peec ap10 gadiem piere atkaapusies! VISS SMIEKLIGAAKAIAS IR TAS ,KA VEELIES VADIIT SMIEKLU RAIDIIJUMU,BET ...tu reaali neesi aspraatiigs..pat IGAINIS peec stundas nesmiesies...ja godiigi es saaku smieties par to ka tu veelies vadiit smieklu raidiijumu! =) tev ir laba iipassiiba tu esi neatlaidiigs,bet naivs !
 • ***
  0 0 0

  ***

  Jā, Torreto Santai1 teica, ka viņai VAJADZĒS(???) palikt ar viņu tik ilgi, kamēr viņš atklās Santai1 kādu lietu.
 • Vai, vai...
  0 0 0

  Vai, vai...

  Skatos uz šo bildi un domāju, nabaga Santa1! Torreto piesūcies viņai kā ērce, un arī pēc šova droši vien neliks mierā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl