Tas beidzot ir noticis: Neimaņa un Martas pirmais skūpsts

7 komentāri

Galvu reibinoši notikumi – tā un nekā citādi nevarētu raksturot iepriekšējā realitātes šova TV Zvaigzne vakara un nakts notikumus. Sākumā tiešraidē, ko redzēja arī Kanāls 2 skatītāji, Kristīne atklāja, ka ir stāvoklī. Pēc dažām stundām visi beidzot sagaidījām arī to, kam bija jānotiek jau sen, – Neimanis un Marta bučojās.

“Es vispār nebiju tam gatava, bet Dzintars vienkārši pienāca klāt un to izdarīja!” vēlāk atzina Marta, kā arī paslavēja Neimani par to, ka viņš labi bučojoties. Domājams, šeit komentāriem nav vietas, vienkārši baudiet video!

TOP komentāri

  • Kikī 28
    0 0 0

    Kikī 28

    Malacis Neimanis,drosmīgs solis,vnk piegāja un to izdarīja..Cerams Martai viņš iepatiksies tik pat ļoti cik viņam viņa :)
  • hell
  • Jipiii

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl