Spilgta un seksīga – jaunā dalībniece Violeta

36 komentāri
Spilgta un seksīga – jaunā dalībniece Violeta
Violeta Stepanova tagad kā Latvijas šovu zvaigzne (Privātais arhīvs)

Tieši tikpat spilgta, cik viņas vārds, ir jaunā un seksīgā dalībniece, kura šovakar ieņēma izbalsotā vietu, Violeta Stepanova no Aizkraukles.

Violetai ir 21 gads, viņa vēlas kļūt par frizieri un… par labāko TV raidījumu vadītāju Latvijā. Pati par sevi saka tā: “Es neesmu mājās sēdētāja. Man visu laiku jābūt kustībā.” Viņa gribētu līdzināties Ainai Poišai un vadīt smieklu un humora raidījumus. Violeta uzskata, ka raidījuma vadītājam ir jābūt inteliģentam, radošam un jāprot momentāni izdomāt tekstus. Violeta domā, ka pati ir pasaules skaistākā sieviete. Pēc meitenes domām, viņas labākās rakstura iezīmes ir: labsirdība, jautrība un riebīgums. Violetas mīļākā filma ir romantiskā drāma “Titāniks”, mīļākā vieta mājās – gulta, bet iecienītākā TV pārraide – šovs “Brīvdienas Meksikā”. Uz neapdzīvotu salu Violeta dotos kopā tikai ar mīļoto vīrieti, kuram būtu pilnas kabatas ar sērkociņiem. Un laikam jau, ka laimīgais būtu Violetas draugs, ar kuru blondīne kopā ir jau četrus gadus. Violeta puišos pamana sportisko augumu un acis, bet apkārtējos nevar ciest liekulību. Ja Violeta reiz tiktu pie miljona, tad naudu ieguldītu biznesā.

Līdz šim jauniņajiem šovā nav klājies viegli. Kā klāsies Violetai? Vai dalībnieki viņu pieņems savā pulkā? Un vai viņai izdosies sevi pierādīt jau šova pirmajā nedēļā? Seko līdzi notikumiem TV Zvaigzne mājaslapā.

36 komentāri