Spilgtā Ieva Adamss šovā TV Zvaigzne

6 komentāri

Sestdienas vakaros realitātes šovā TV Zvaigzne paredzēta Tējas dzeršana, kurā viesojās mediju personība Ieva Adamss, kas ar savu pieredzi un skarbumu centās no dalībniekiem izvilkt viņu patieso “es” jeb lika viņiem “paradīt pupus”. Un ne tikai – dāma vakar vadīja arī pirmo šova izbalsošanas raidījumu, un arī šī pārraide neizpalika bez ievērības cienīgiem citātiem.

Sestdienas vakarā pirmajā brīdī šķita, ka Ieva patiesi vēlas, lai dalībnieki “uz sitienu” parāda savus pupus, pēc tam, aši paskaidrojot, ka patiesībā viņa domājusi savu patieso iekšējo “es”. Pēc viņas domām, tas tovakar izdevās tikai Martai, bet ar vairākiem dalībniekiem izcēlās diskusija par to, ko tas īsti nozīmē.

Arī vakardienas raidījumā netrūka spilgtu viņas izgājienu, no kuriem ievērības cienīgākais bija Džeimsa vājo punktu atrašana tiešajā ēterā, kurā puisis izcēlās ar ne pārāk lielu erudīcijas līmeni. Šo video varat noskatīties šeit.

TOP komentāri

 • janka
  0 0 0

  janka

  pārsteidzoši kad šī sieviete runāja par bībeli un baušļiem,vaitad bībele atbalsta biseksuālas attiecības
 • saule
  0 0 0

  saule

  Džeimsu vienkārši noraka dēļ roku palaišanas kā sapratu. Par savu ietekmi vadītāja jau brīdināja. Par ko brīnaties?
 • Anete
  0 0 0

  Anete

  Nožēlojama izbalsošana.....
  Esu šokā par to ka balsojumu nerādija līdz beigām...un neticu to ka Kristīnei bija vissvairāk balsis....

  Ieva Adams ir superīga sieviete,bet ir lielais BET,viņa tā nedrīkstēja darīt,izsmiet.....
  Viņa nau tā kas varētu nosodīt cilvēkus,to dzīvē dara kāds cits.....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl