Šovu TV Zvaigzne uz neatgriešanos pamet Violeta un Dārta

12 komentāri
Šovu TV Zvaigzne uz neatgriešanos pamet Violeta un Dārta

Līdz šova beigām atlikušas vien 13 dienas, tieši tāpēc šī izbalsošana bija īpaši dramatiska. Uz strīpas šodien sēdās pagājušās nedēļas vājāko darbu autori – Toretto un Dārta, bet par iekšējā balsojuma upuri kļuva Violeta.

Edgars Toretto jau no pirmās šova dienas nonāca savas pagātnes sprukās. Veiksmīgi izsprucis no nepatikšanām, jau iekļuvis šova veterānu vidū. Būdams mačo tipa vīrietis, Edgars nopriecājās par Santas ierašanos šovā. Lai arī kolēģi atzina, ka Santa viņam laupījusi ne tikai sirdi, bet arī prātu, tika svinētas kāzas. Neveiksmes gadījumā Edgars bija gatavs rūpes par savu mīļoto uzticēt Jurim un atzinās, ka cer kopā ar Juri reiz vadīt kādu TV raidījumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dārta. Ja sākumā šo dalībnieci visi mēģināja piekabināt kā māsas pavadoni, tad, laikam ejot, Dārtai nācās atrast savu vietu zem prožektoru spožajām gaismām. Šķiroties no Jaroslava un Andersona, Dārtas sirds pārvērtās “ledus gabalā”. Viņa atdzisa gan pret sevi, gan šovu. Viņa pati vēlējās spēli pamest, sakot, ka viņai apnikušas intrigas un provokācijas.

Violeta šovā sevi parādīja visai spilgti un strauji, un, iespējams, tā bija viņas stratēģija. Viņa jau pirmajā nedēļā ievilka Juri zem segas. Lai arī pēcāk pati mēģināja sevi attaisnot: “Plikumu nebija nekur. Tas bija tāpēc, lai būtu interesanti.” viņa tā spēja “sagrozīt” prātus dalībniekiem, ka nevienam tā arī netapa skaidrs – viņa bija iesūtīta provokācija vai blondīne, kura izkūkojusi prātu.

Kad klāt bija dramatiskais brīdis – rezultātu paziņošana – Violeta teica, ka ir gatava aiziet, lai savu vietu atstātu kādam, kurš patiesi ir pelnījis kļūt par TV Zvaigzni. Atvadoties Violeta teica: “Mani mīļie kolēģi, man nav 27 gadi, man ir tikai 21. Es neesmu precējusies. Man nav bērnu, un es šovā biju, lai taisītu šovu. Mani iesūtīja augstākais Dievs.” Violeta aizgāja ar augsti paceltu galvu. Lai arī viņas piemēram mēģināja sekot, Dārtai tas tik labi neizdevās. Skumjas bija manāmas Dārtas acīs, bet vissmagākais trieciens šī izbalsošana bija viņas māsai Martai.

Nedz Violetai, nedz Dārtai otras iespējas atgriezties šovā nebūs. Skatītāji deva iespēju Edgaram Toretto turpināt cīņu par šova galveno balvu – iespēju vadīt savu raidījumu. Kādus pārsteigumus nesīs rītdiena? Seko līdzi notikumiem šovā un uzzini pirmais.

TOP komentāri

 • madara
 • rīts
  0 0 0

  rīts

  Murgs! Cik es esmu redzējis,tad Marta visu viesu priekšā tēlo kaut kādu izredzēto,bet būtībā ir augstprātīga nulle! Kā vakar pie viesa Simsona - vai tad es asociējos ar aukli?Dumja un vēl dumjāka!!! Ha!
 • Es
  0 0 0

  Es

  Nu naakamaa buus Marta! Vismaz producenti to izlems! Jo paveerojot sovu, redzams, ja kaads no sova viesiem pieveers vairaak uzmaniibas kaadam no daliibniekiem, tas buus uz striipas! Tups sovs! A Juus tikai tupie Latviesi suutat sms un maksaajiet naudu, lai dazi liekeezi vareetu papriecaaties!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl