Šovu pamet skaistās un trakulīgās – Elīna un Santa

18 komentāri
Šovu pamet skaistās un trakulīgās – Elīna un Santa
Toms Norde

Pirms brīža – tikai nedēļu pirms izšķirošā fināla – iespēju realitātes šovu TV Zvaigzne pameta un mājās devās skaistās un trakulīgās dāmas – Elīna un Santa. Taču Džokers apsolīja cīnīties par uzvaru.

Šovakar uz strīpas viņi bija trīs: Santa, Džokers un Elīna.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Santas sievišķīgā pievilcība apbūra ne tikai Toretto, bet arī skatītājus un pat kameras, taču nepārliecinātība par sevi “iegāza”, pildot uzdevumus. Vakar Santa skatītājiem un šova žūrijai prezentēja savu iepazīšanās raidījumu, taču no strīpas viņu neglāba ne raidījuma ideja, nedz apaļumu gorīšana. Atbildot uz Ievas Adams jautājumu par attiecībām ar Toretto, Santa atbildēja, ka labi jūtas viena un nepaliks kopā ar Edgaru, neskatoties uz to, ka līgavaiņa mamma Santu pat apdāvinājusi ar ziediem.

Džokers vakar saņēma otru vājāko darba novērtējumu. Viņš bija patiesi priecīgs atgriezties spēlē. Džokers bija patiess arī uzdzīves virpulī ar Elīnu un tualetes podu. Viņš vēl aizvien ir patiess iecerē realizēt savu raidījumu televīzijā. Un skatītāji šo iespēju viņam šovakar deva.

Elīnu uz strīpas nosēdināja konkurenti. Meiteni iepazinām tādu, kāda viņa ir. Taču pirmsfināla stress darīja savu un lika paveikt lietas, kas ieguva skandalozu piegaršu. Lai arī Elīna vēlāk paveikto nožēloja, bija par vēlu. Kolēģu mērs bija pilns, un, šķiet, ka skatītāju arī. Viņa šovakar saņēma vismazāko balsu skaitu.

Vai Džokeram izdosies attaisnot savu atbalstītāju iemantoto uzticību? Jau rīt dalībnieki sāks darbu pie izšķirošā – fināla – uzdevuma. Kādus pārsteigumus atnesīs jaunā nedēļa? Seko līdzi notikumiem 24/7 TV Zvaigzne mājaslapā un Kanāla 2 tiešraidēs.

TOP komentāri

 • skatītājs
  0 0 0

  skatītājs

  Tiešām Santai bij lielākā zināšanu un prakses izaugsme šova nedaudzajās nedēļās un par Santu balsoja godigi, viņa nevienu nelūdzās kā Džokers, kurš pat ignorēja savas mammas teikto ka viņai neesot naudas, tad Džokers to pie radiņiem aizsūtīja lai sameklē un visi balso par viņu, zemiskā Džokera rīcība ļāva viņam palikt šovā.
  Santiņ, malace, lai tev dzīvē veicas un mīlestībā jo vairāk, ...tavs atbalstītājs.
 • hm
  0 0 0

  hm

  Džokers ātri mainīja savus mērķus-no bezgramatiska repera līdz raidījuma vadītājam.Panaivs,bez paškritikas,jābremzē ar lāzeru
 • hm

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl