Šovu pamet iekšējā balsojuma upuris – Andersons

0 Komentāru
Šovu pamet iekšējā balsojuma upuris – Andersons

Šovā TV Zvaigzne pavadīts vēl viens izbalsošanas vakars, kad uz strīpas sēdās [Ex] da Bass, Džokers un iekšējā balsojuma upuris – Andersons. Pēc divu stundu gariem atmiņu stāstiem, raksturojumiem un līdzvērtīgas balsojuma cīņas mājās devās tieši pašu dalībnieku uz strīpas nosēdinātais jauneklis.

Pēdējo nedēļu esot šovā, Andersons pats bija izteicis vēlmi doties mājās, un kolēģi viņu saklausīja. Andersons atzinās, ka pats nesaprot, kādu mērķu vadīts ieradies šovā un ko vēlas sasniegt, tāpēc teica, – ja jāaiziet kādam no viņa favorītiem, tad viņš pamestu spēli viņu vietā. Bet tas nekādā gadījumā nebūtu Džokers: “Šo iespēju es nedotu Džokeram, jo viņš te nav savā vietā.” Šovakar Andersons bija gatavs pamest spēli tikai tad, ja balsojums būtu bijis par sliktu [Ex] da Basam. Taču liktenis un skatītāji lēma, ka neizlēmīgajam jauneklim pašam laiks krāmēt koferus.

Vēl pirms rezultātu paziņošanas Dārta izmisumā teica: “Varētu pārmaiņas pēc palikt cilvēks, kuru es gribu?! Jo vispirms aizgāja Jaroslavs, tad Elīna, tad Egii, un, protams, ka es pārdzīvotu, ja jāaiziet būs Andersonam.” Un jau pēc mirkļa Dārta lēja gaužas asariņas, jo tieši Andersonam spēli šovakar nācās pamest.

Atvadoties Andersons teica: “Paldies, ka mani atbalstījāt. Es aizietu arī [Ex] da Basa vietā. Nekas nebeidzas. Šovs bija pieturvieta manā ceļojumā. Visi esat forši. Tiekamies ārā, jo nekur nepazūdu un turpināšu darīt visu, ko daru.”

Vislielāko skatītāju atbalstu šovakar saņēma Džokers, bet “tukšās” vietas šovā ieņēma Rihards un vēl viena Santa. Kādus pārsteigumus topošajām TV Zvaigznēm atnesīs rītdiena? Seko līdzi notikumiem TV Zvaigzne mājaslapā un uzzini pirmais.

0 Komentāru