Šovu pamet “blondais spridzeklis” – Elīna!

48 komentāri
Šovu pamet “blondais spridzeklis” – Elīna!
Foto: Toms Norde

Gan diena, gan vakars realitātes šova TV Zvaigzne dzīvoklī izvērtās dramatisks. Pagājušās nedēļas darba analīze, iekšējais balsojums, atbalstītāju skaits un Kristīnes ciemiņš gaisotni šova mājoklī pamatīgi nokaitēja. Un dažas no topošajām TV Zvaigznēm savas emocijas knapi valdīja.

Pēc eksperta domām, visvājāk savu pagājušās nedēļas darbu izpildīja Elīna un Neimanis, tieši tāpēc viņi šovakar sēdās “melnajos” izbalsošanas krēslos, bet par iekšējā balsojuma upuri kļuva topošā māmiņa Kristīne. Gan Elīna, gan Neimanis atzinās, ka, sēžot uz strīpas, jutās slikti.

Elīna šovā TV Zvaigzne bijusi jau no pirmās dienas, un meitene domā, ka ir komunikabla, smaidīga, jautra, ar skaļu balsi un spēju strādāt komandā. Elīna ir pārliecināta, ka viņas skaistākā ķermeņa daļa ir krūtis. Viņai nepatīk uzklausīt kritiku, nelasa grāmatas, pirmais, ko pamana cilvēkos, – zobi, un, nākot uz šovu, zināja, ka nekad neveidos intīmas attiecības kameru priekšā.

Savukārt Neimanis šovā ieradies, lai iemācītos strādāt TV. Viņš nākotnē plāno vadīt humora raidījumus, un, liekot roku uz sirds, saka, ka ir godīgs. Pats uzskata, ka viņam ir skaistas acis, bet par viņa mīļāko nodarbi šovā kļuvusi nemitīgā bučošanās ar vienu no šova daiļavām – Martu.

Dalībnieki, visi kā viens, šovakar pauda klaju nepatiku, naidu un riebumu pret izbijušo striptīzdejotāju un topošo māmiņu Kristīni. Viņi visi bija pārliecināti, ka tieši Kristīne pametīs šovu. Taču pēc šodien notikušā skandāla kameru priekšā, kad pie Kristīnes ieradās gaidāmā mazuļa tēvs Oskars, skatītāji lēma, ka Kristīnei jādod vēl viena iespēja piepildīt savus sapņus. Un dramatiskā brīdī tika paziņots, ka šovu pamet Elīna.

Asaru plūdi, apskāvieni, atzīšanās mīlestībā un atvadu bučas. Elīnu pavadot, dalībnieki ļoti noskuma. Kāda būs Kristīnes dzīve šovā? Vai jaunais dalībnieks, kurš šovakar ieņēma Elīnas vietu, kļūs par TV Zvaigzni? Seko līdzi notikumiem TV Zvaigzne mājaslapā.

48 komentāri